Printed Materials

Number of items: 229

1856 Erdély Nagyfejedelemséget Illető Országos Kormánylap. Landes Regierungs-Blatt für das Grossfürstenthum Siebenbürgen. 1856-es évfolyam I. osztály I.-től XVIII.-ig terjedő darab. II. rész I-től X-ig terjedő darab. [Hermannstadt (Nagyszeben), 1858, Theodor Steinhaußen], 2+623+VII+VII+IX+113 p.+3 sztl. lev. Három hasábos, magyar, német és orosz nyelven. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval,foltos lapokkal.
12591.

14 000 HUF
43,61
47,95
1859 Pest, Vidats István Gépgyárának Árjegyzéke. Pest, Müller Emil-ny., az egyik levélen kézírásos korabeli jegyzettel, Vidats István Gazdasági Gépgyárának látképével, a hajtásnyom mellett kis szakadásokkal, 4 sztl. lev.
12592.

8 000 HUF
24,92
27,40
12593.

800 HUF
2,49
2,74
cca 1870 Ricordo di Venezia, leporelló könyvecske 12 képpel
12594.

1 400 HUF
4,36
4,79
12595.

3 000 HUF
9,35
10,27
12596.

3 000 HUF
9,35
10,27
1883 Nemzetközi gyarmati kiállítás sorszámozott belépő / International Colonial Expo numbered entry ticket.
12597.

1 600 HUF
4,98
5,48
12598.

5 000 HUF
15,58
17,12
1891 Meghívó a svábhegyi Eötvös Nyaraló nagy termében rendezett gyermekelőadásra
12599.

2 000 HUF
6,23
6,85
12600.

5 000 HUF
15,58
17,12
12601.

3 000 HUF
9,35
10,27
12602.

3 000 HUF
9,35
10,27

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

357. Auction:
Payment deadline is 15 November

358. Auction:
From 12 to 21 November
Payment deadline is 29 November
Viewing: From 19 to 21 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.