12388.
349. Closed Online auction
Margit Bara - Dezső Gyarmati legacy
60 000 HUF
162,16 EUR, 176,47 USD
1991. "A Magyar Köztársasági Érdemrend középkeresztje, polgári tagozat" karikán jelzett zománcozott és aranyozott Ag kitüntetés nyakszalaggal, T:1,1- Gyarmati Dezső (1927-2013) olimpiai bajnok vízilabdázó kitüntetése. Doboz nélkül, adományozó nélkül / Hungary 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Grand Cross, Civil Grade" enamelled and gold plated Ag decoration hallmarked on ring with neck ribbon, . C:UNC,AU