Number of items: 114

11254.

15 000 HUF
40,54
44,12
Tirschenreuth hagymamintás hiányos készlet, összesen 20 db, apró kopásnyomokkal
11255.

12 000 HUF
32,43
35,29
Tirschenreuth hagymamintás hiányos készlet, összesen 19 db, apró kopásnyomokkal
11256.

12 000 HUF
32,43
35,29
Royal Dux matricás kaspó, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:17,5 cm
11257.

2 000 HUF
Moritz Zdekauer (MZ) mitológiai jelenetes dísztányér matricás, jelzett, kopott, karcolásokkal, d: 24,5 cm
11258.

5 000 HUF
Victoria Austria mitológiai jelenetes falitál, matricás, jelzett, kopott aranyozással, d: 30 cm
11259.

5 000 HUF
Moritz Zdekauer (MZ): A három grácia. Porcelán dísztányér, matricás, jelzett, kopott, karcolásokkal, d: 24,5 cm
11260.

5 000 HUF
XIX. sz.: Jelzett (Bauer Erzsébet) kézzel festett gyertyatartó pár, mázas fajansz, kopott, apró lepattanással, m: 21 cm (2×)
11261.

50 000 HUF
135,14
147,06
Friedrich Eger & Co. K.G ékszeres dobozka (2db), matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d:6 cm (2×)
11262.

1 200 HUF
Jelzett (Modern Austria) lapostányér, matricás, kis kopásnyomokkal, d: 25 cm
11263.

3 000 HUF
Nowotny Altrohlau madaras mázas fajansz fali dísztál, kézzel festett, jelzett, kopott, d: 33 cm.
11264.

5 000 HUF
Kétszemélyes Mucha-motívumos Queen Isabell kávés csésze+alj, matricás, jelzettek, apró kopásokkal, díszdobozban, d: 6 ill. 11,5 cm
11265.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF