Number of items: 114

11206.

70 000 HUF
206,49
231,02
Zsolnay pillangó mintás tálka (2db) és ékszeres dobozka, kézzel festett, máz alatti hajszál repedésekkel, jelzett, 11×7 cm, d:12 cm, 7,5×7,5 cm
11207.

2 000 HUF
5,90
6,60
10
Zsolnay pillangó mintás mokkás csésze és alj (6db), kézzel festett, apró kopásnyomokkal, jelzett
11208.

8 000 HUF
23,60
26,40
11
Zsolnay pillangó mintás szendvicses készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan
11209.

12 000 HUF
35,40
39,60
27
Zsolnay pillangó mintás áttört kaspó, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 10 cm, d: 9,5 cm
11210.

6 000 HUF
17,70
19,80
22
Zsolnay Pompadour mokkás csésze és csészealj, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, jelzett
11211.

2 000 HUF
5,90
6,60
Zsolnay orchidea mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17,5 cm
11212.

6 000 HUF
17,70
19,80
Zsolnay mázas csiga, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, h:11 cm, m:6 cm
11213.

6 000 HUF
17,70
19,80
Zsolnay váza, mázas pirogránit kerámia, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:33 cm
11214.

14 000 HUF
41,30
46,20
Zsolnay teás kancsó + 4 db csésze, matricásak, jelzettek, apró kopásokkal, az egyik sérült különböző méretben
11215.

1 000 HUF
2,95
3,30
Zsolnay virágmintás kistálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 11,5×7,5 cm
11216.

2 000 HUF
5,90
6,60
Zsolnay porcelán virágmintás váza és dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm, 10×10×6 cm
11217.

10 000 HUF
29,50
33,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

373. Auction:
Payment deadline is 17 July

374. Auction:
From 7 to 16 July
Payment deadline is 31 July
Viewing: From 13 to 16 July

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.