https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Military

Number of items: 15

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Kutzer Ernő, Ernst: Komor és derüs képek a világháborúból. A második hadsereg hadsegítő céljai javára. Ernstes & heiteres aus dem Weltkrieg. Bilder von Ernst Kutzer. Kriegsfürsorgezwecken der k. u. k. zweiten armee gewidmet. [Wien, 1917. Hartmann]. [1] fol. (címlap) + 36 t Félvászon, zsinórzárású mappában
16600.

Kutzer Ernő, Ernst: Komor és derüs képek a világháborúból. A második hadsereg hadsegítő céljai javára. Ernstes & heiteres aus dem Weltkrieg. Bilder von Ernst Kutzer. Kriegsfürsorgezwecken der k. u. k. zweiten armee gewidmet. [Wien, 1917. Hartmann]. [1] fol. (címlap) + 36 t Félvászon, zsinórzárású mappában

 
Sold
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
1
Jabotinsky Vladimir: A zsidó légió a világháborúban. Mukacevo (Munkács), 1931, Nekudah-Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
16601.

Jabotinsky Vladimir: A zsidó légió a világháborúban. Mukacevo (Munkács), 1931, Nekudah-Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
3
Hadtudományi Lexikon I-II. Szerk.: Szabó József. Bp., 1995, Magyar Hadtudományi Társaság. Kiadói aranyozott műbőr kötés.  Mécs Imre (1933-) politikus, 56-os elítélt, Honvédelmi Bizottság elnöke által Dr. Galovicz János (1933-?) ny. ezredes, Magyar Hadtudományi Társaság Légierő szakosztályának volt elnöke, honvédelmi szakértő (legfontosabb honvédelmi tanácsadómnak) részére szóló ajándékozási sorokkal.
16602.

Hadtudományi Lexikon I-II. Szerk.: Szabó József. Bp., 1995, Magyar Hadtudományi Társaság. Kiadói aranyozott műbőr kötés. Mécs Imre (1933-) politikus, 56-os elítélt, Honvédelmi Bizottság elnöke által Dr. Galovicz János (1933-?) ny. ezredes, Magyar Hadtudományi Társaság Légierő szakosztályának volt elnöke, honvédelmi szakértő ("legfontosabb honvédelmi tanácsadómnak") részére szóló ajándékozási sorokkal.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
Dr. Kunos Ignác-Dr. Polgár Iván: Kifejezések első segélynyújtásnál tizenegy nyelven. Többek közreműködésével írta: - -. Székesfehérvár, 1914. Számmer Imre, 24 szt. lev. Kiadói papírkötésben, az alsó sarkán kis gyűrődéssel. K.u. K. Reservespital Versecz pecséttel.
16603.

Dr. Kunos Ignác-Dr. Polgár Iván: Kifejezések első segélynyújtásnál tizenegy nyelven. Többek közreműködésével írta: - -. Székesfehérvár, 1914. Számmer Imre, 24 szt. lev. Kiadói papírkötésben, az alsó sarkán kis gyűrődéssel. 'K.u. K. Reservespital Versecz' pecséttel.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
Angyal László: Repülési napló. Izrael. hn.,2006, Saint-Exupéry Társaság. Kiadói papírkötés.
16604.

Angyal László: Repülési napló. Izrael. hn.,2006, Saint-Exupéry Társaság. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
1
Winkler Gusztáv: Az európai kultúrkör hadművészete a kezdetektől a magyar honfoglalásig. Bp.,1993, Sygnatura, 158 p.+VIII t. Színes, egészoldalas táblákkal. Kiadói papírkötés.
16605.

Winkler Gusztáv: Az európai kultúrkör hadművészete a kezdetektől a magyar honfoglalásig. Bp.,1993, Sygnatura, 158 p.+VIII t. Színes, egészoldalas táblákkal. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Deutsche, Italienische, Britisch-Amerikanische Flugzeuge. Berlin, 1942. 159 p. képekkel. Kiadói papírkötésben / with images
16606.

Deutsche, Italienische, Britisch-Amerikanische Flugzeuge. Berlin, 1942. 159 p. képekkel. Kiadói papírkötésben / with images

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
7
Das k. u. k. Heer 1895. Bécs, 1986, Österreichischer Bundesverlag (Schriften des Heeresgeschichtlichen Museums in Wien 10.). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16613.

Das k. u. k. Heer 1895. Bécs, 1986, Österreichischer Bundesverlag (Schriften des Heeresgeschichtlichen Museums in Wien 10.). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
Magyarország hadtörténete I-II. kötet. Szerk.: Liptai Ervin, Borus József, Tóth Sándor. Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Bp., 1985, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói karton-tokban, a tokon kis szakadásokkal, gyűrődésekkel, egyébként jó állapotban.
16614.

Magyarország hadtörténete I-II. kötet. Szerk.: Liptai Ervin, Borus József, Tóth Sándor. Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Bp., 1985, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói karton-tokban, a tokon kis szakadásokkal, gyűrődésekkel, egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
A Nagy Háború írásban és képben. Első Rész: Északon és délen II. kötet. Bp., é. n., Athenaeum. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, megviselt állapotban, javított gerinccel
16615.

A Nagy Háború írásban és képben. Első Rész: Északon és délen II. kötet. Bp., é. n., Athenaeum. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, megviselt állapotban, javított gerinccel

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Gyenes István: Hitler vérebei. Magyar Téka. A borító Szász Pál munkája. Bp., (1945),Forrás-nyomda, 80 p. Kiadói papírkötés, szép állapotban.
16616.

Gyenes István: Hitler vérebei. Magyar Téka. A borító Szász Pál munkája. Bp., (1945),Forrás-nyomda, 80 p. Kiadói papírkötés, szép állapotban.

 
Sold
Starting price:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Number of bids:
1
Vajda Pál R.: Halál hull az égből. A légibombázás évszázados története. Bp. 1944. Hajnal 158 l.+6t. Kiadói kissé szakadozott papírborítóval
16617.

Vajda Pál R.: Halál hull az égből. A légibombázás évszázados története. Bp. 1944. Hajnal 158 l.+6t. Kiadói kissé szakadozott papírborítóval

 
The item is not available
Starting price:
4 200 HUF
11,35
EUR
,
12,35
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment