11 000 HUF
29,73 EUR, 32,35 USD
Vámbéry Ármin: A magyarság keletkezése és gyarapodása. Bp., 1895, Franklin, 408 p. Első kiadás. Későbbi félvászon-kötés, megerősített gerinccel, kissé kopott borítóval, tulajdonosi névbélyegzővel, de belül egyébként jó állapotban.