Books: History

Number of items: 144

15719.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
50 000 HUF
161,29
182,48
  Add to cart
  Remove
15720.

Available
30 000 HUF
96,77
109,49
  Add to cart
  Remove
Emlékkönyv a Székely Nemzeti Múzeum ötvenéves jubileumára. Szerk.: Csutak Vilmos. Sepsiszentgyörgy, 1929, Székely Nemzeti Múzeum,(Kolozsvár, Minerva-ny.), 780+4 p.+6 t. (Közte egy kihajtható térképpel.) Szövegközti illusztrációkkal. Átkötött kissé kopottas félvászon-kötés.
15721.

10 000 HUF
32,26
36,50
Hammer price:
10 000 HUF
15722.

Available
11 000 HUF
35,48
40,15
  Add to cart
  Remove
Csánki Dezső (szerk.): Árpád és az Árpádok. Történelmi emlékmű. Árpád vezér halálának ezredik évfordulója alkalmával, Thaly Kálmán kezdeményezésére és támogatásával.  Bp. (1908), Franklin. 1 t. (címkép, heliogr.)+XVII+ 2 sztl. lev.+396 p.+2 sztl. lev. +16 t. (színes, feliratozott hártyapapírral)+ 21 mell. (facsimile, feliratozott hártyapapírral)+1 térk. (színezett, kihajtható)+1 térk.vázl. (kihajtható)+2 tábl. (genealogiai, kihajtható). Lapszámozáson belül 18 t. (színes, feliratozott hártyapapírral).  Szövegközti, színes képekkel gazdagon illusztrált. Fejezetenként eltérő, díszesen keretezett lapokkal, színes iniciálékkal. Kiadói díszesen aranyozott egészbőr-díszkötésben, aranyozott lapélekkel, a kötéstáblán Holló Barnabás Árpádot ábrázoló rézplakettjével, a hátsó táblán dombornyomású képpel, sérült gerinccel, kopott borítóval, sérült plakettel.
15723.

Available
20 000 HUF
64,52
72,99
  Add to cart
  Remove
Három évtized története életrajzokban. Szerk.: Gellért Imre és Madarász Elemér. Magyarország Monográfiája. 1900-1932. Bp.,(1932),Magyarország Monográfiája,(Europa-ny.), 615 p. Fekete-fehér szövegközti fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Mencsik Ferenc-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, sérült, javított gerinccel, de belül jó állapotban.
15724.

5 000 HUF
16,13
18,25
Hammer price:
5 500 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

347. Auction:
Payment deadline is 21 June

348. Auction:
From 11 to 20 June
Payment deadline is 5 July
Seeing: From 17 to 20 June

31. Mayor auction
Payment deadline: 1 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.