Number of items: 149

Alföldi bonbonier Hódmezővásárhely címerével, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 12,5 cm + 3 db Hollóházi Vasas kupica, matricás, jelzett, apró kopásokkal, 4,5×4,5×4 cm
11199.

800 HUF
Gránit korsó, gyári mázhibával, jelzett, m: 12 cm, d: 9,5 cm
11200.

1 000 HUF
Drasche porcelán bagoly Hollóházi balerina és olvasó fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7-13 cm, összesen: 3 db
11201.

1 200 HUF
Gránit retro tányérok ( 3db), levonóképes, kopásnyomokkal, jelzett d:20,5 és 21 cm,
11202.

5 000 HUF
Koszorusné rózsás bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal 17×11,5 cm
11203.

2 000 HUF
17
Seltmann Josef Wahl fém fedeles söröskorsó, matricás, jelzett, hibátlan, m:20 cm (2×)
11204.

3 000 HUF
Epiag 6 db süteményes tányér. Kis kopással d:17 cm
11205.

1 400 HUF
11206.

1 400 HUF
Rosenthal porcelán 6 db kis tálka. Matricás, jelzett, kis kopással. d:10 cm
11207.

1 000 HUF
Rosenthal porcelán tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. 30x27 cm
11208.

1 200 HUF
35
Villeroy és Boct Timor jelzett tálka. Kézzel festett, hibátlan. d: 14 cm
11209.

1 400 HUF
Wallendorf táncoló kislány, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 15,5 cm
11210.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF