Books: Technics

Number of items: 46

20 db fotós témájú könyv 1914-2014-ig néhány dedikált is. Benne: Régi magyar fényképezés. Officina, Pécsi József: a fényképező művészete. Daguerre képei elkészítése módjának leírása (hasonmás), Brassai: Beszélgetések Picassoval, Báró Eötvös Lóránd a tudós fotográfus, Farkas Zsuzsa: Embermásoló
17073.

12 000 HUF
32,43
35,29
Weiner Emil: Autó-kézikönyv. Az autó szerkezete, kezelése és vezetése. Bp.,1929, Műszaki KÖnyvkiadó és Sokszorosító Intézet,(Otthon-ny.), 613+3 p. Szövegközti ábrákkal illusztrált. Korabeli reklámokkal. Javított gerincű félvászon-kötés, javított kötéssel, kopottas borítóval, de belül jó állapotban.
17074.

3 600 HUF
9,73
10,59
Férfi- és fiúruhák szerkesztése és szabása. Szerk.: Dr. Bugár János. Bp.,1973, Műszaki, 488 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, sérült papír védőborítóban volt könyvtári példány.
17075.

2 800 HUF
7,57
8,24
Szabó Béla: Faipari és faműves szakismeret. A Kézműves és Szolgáltató Szakiskola jegyzete. Bp.,1998, Pályakezdő Fiatalok Esély Alapítvány. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
17076.

2 000 HUF
Gyalogátkelőhelyek mesterséges világítása. Bp., 1976, Állami Energetikai és Energiabiztonságtechnikai Felügyelet, 85 p. Szövegközti színes fotókkal. Félvászon-kötésben.
17077.

1 000 HUF
Lukovszky Ilona: Kaptár: Bőrmívesség. Bp., 1988. Múzsák. Bak Imre borítójával. Kiadói papírkötésben erősített gerinccel
17078.

1 000 HUF
17079.

3 600 HUF
9,73
10,59
17080.

2 200 HUF
5,95
6,47
17081.

2 000 HUF
17082.

2 000 HUF
Czagány Ferenc-Czagány Lajos: Épületasztalos szerkezettan. II. kötet. Faipari sorozat. Bp.,1951, Népszava. Kiadói papírkötés, a borító hátoldalán tollas firkával.
17083.

1 000 HUF
17084.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF