Books: Tales

Number of items: 73

17221.

5 000 HUF
17222.

2 800 HUF
7,57
8,24
[James Fenimore ]Cooper: Vadölő. Az ifjúság számára báró Eötvös József utasítása szerint átdolgozva. Ifjúsági Könyvtár. III. kötet. Bp.,1873, Légrády, 221 p.+ 6 t. (színes, litografált képtáblák.) Második javított kiadás. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti borítót az elülső borítóra kasírozták, egy lap kijár, két képtábla hiányzik, megviselt állapotban. Nagyon ritka!
17223.

1 200 HUF
Zelk Zoltán: Négy vándor és más mesék. Biczó András. Bp.,1947,Dante. Átkötött félvászon-kötés.
17224.

1 800 HUF
Ujhelyi Sándor-Hodászy Miklós: Játékkönyv I. rész: Gyermekek számára. Bp., 1931, Singer és Wolfner. Harmadik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.
17225.

1 000 HUF
17226.

2 600 HUF
7,03
7,65
3 db mozgathatós mesekönyv, sérülésekkel, hiányokkal: Piroska és a farkas, Hófehérke, Csipkerózsika
17227.

2 600 HUF
7,03
7,65
A. A. Milne Micimackó-Micimackó kuckója Móra Ferenc Könyvkiadó, 1979. Kiadói papírkötés, egy szamárfüllel
17228.

1 000 HUF
Móra Ferenc: Móra olvasókönyv. Válogatta és szerkesztette: Frech Judit. Tényi Katalin illusztrációival. Kaposvár, é.n., Holló és Társa. Kiadói kartonált papírkötés.
17229.

100 HUF
0,27
0,29
Joanna Jellinek-Molnár Ágnes: Györgyike és a sárkány. Fordította: F. Nagy Piroska. Bp.,1986, Móra. Kiadói papírkötés.
17230.

100 HUF
0,27
0,29
Münchausen vidám kalandjai. Feldolgozta Bürger nyomán Elena Chmelová. Fordította: Tordon Ákos. Illusztrálta Vincent Hlozník. Pozsony, 1975, Mladé Letá. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Első kiadás.
17231.

100 HUF
0,27
0,29
17232.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF