Books: Law

Number of items: 27

Szegedi János: Tripartitum juris Hungarici tyrocinium juxta ordinem titulorum operis Tripartiti sacris canonibus accomodatum. 1-3. rész. Nagyszombat, 1751, Typis academicis Societatis Jesu. Korabeli egészbőr kötésben számos nemesi címeres pecséttel. 856p. + XXXVIII.
15721.

26 000 HUF
70,27
76,47
15722.

4 800 HUF
12,97
14,12
Montesquieu: A törvények szelleméről. Sapientia humana. Bp.,2000, Osiris, 1049+1 p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói javított papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
15723.

3 000 HUF
15724.

5 000 HUF
Magyar államélet. Nemzetnevelők Könyvtára I. Nemzetismeret 6. Bp.,1942, Országos Közoktatási Tanács, 193 p. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban.
15725.

1 000 HUF
15726.

2 000 HUF
Ifj. Korsós Antal: Politikus jogászok. Bp.,2005, Helikon. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikálva Demszky Gábor politikusnak, volt budapesti főpolgármesternek.
15727.

1 000 HUF
15728.

4 200 HUF
11,35
12,35
15729.

2 200 HUF
5,95
6,47
15730.

1 600 HUF
15731.

7 000 HUF
18,92
20,59
A hatályos magyar törvények gyűjteménye. I. kötet: 1000-1873-ik évi törvénycikkek. Corpus Juris Hungarici. Magyar törvénytár. 1000-1911. Szerk.: Márkus Dezső. Bp., 1912, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott gerincű félvászonkötés, kis kopásnyomokkal.
15732.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF