Books: Architecture, Art

Number of items: 211

16643.

16 000 HUF
43,24
47,06
16644.

11 000 HUF
29,73
32,35
16645.

8 000 HUF
Arany-Zichy Album. Arany János 24 költeménye Zichy Mihály 40 rajzával. A Pesti Napló ajándéka az 1898. évre. Bp., 1898, Komos Műintézet, XV+77 p. Kiadói dombornyomott, festett egészvászon kötés, Gottermayer-kötés, foltos, kopott borítóval, névbélyegzőkkel, a 76. oldalon vége bebélyegzéssel, az utolsó lapon gyerekfirkával.
16646.

Arany-Zichy Album. Arany János 24 költeménye Zichy Mihály 40 rajzával. A Pesti Napló ajándéka az 1898. évre. Bp., 1898, "Komos" Műintézet, XV+77 p. Kiadói dombornyomott, festett egészvászon kötés, Gottermayer-kötés, foltos, kopott borítóval, névbélyegzőkkel, a 76. oldalon vége bebélyegzéssel, az utolsó lapon gyerekfirkával.

8 000 HUF
Zsákovics Ferenc: A rézkarcoló nemzedék. 1921-1929. A rézkarcművészet megújulása Magyarországon az első világháború után. A magyar sokszorosított grafika száz éve. Miskolci Galéria könyvei 21. Miskolc, 2001, Miskolci Galéria. Kiadói papírkötés.
16647.

6 000 HUF
A magyar akt-kiállítás albuma. Összeállították: Lyka Károly, Majovszky Pál, és Petrovics Elek. Bp.,(1926), Művészet, (Athenaeum),163 p. Gazdag egészoldalas fekete-fehér képanyaggal illusztrálva, a képek előtt hártypapírral. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, jó állapotban.
16648.

A magyar akt-kiállítás albuma. Összeállították: Lyka Károly, Majovszky Pál, és Petrovics Elek. Bp.,(1926), "Művészet", (Athenaeum),163 p. Gazdag egészoldalas fekete-fehér képanyaggal illusztrálva, a képek előtt hártypapírral. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, jó állapotban.

2 000 HUF
Kádár Béla. A papír két oldala. Szerk.: Bakonyi Péter. Bp.,1991, INTERART, 95 p. Kiadói velúr-kötés, kiadói műanyag védőfóliában. Számozott (800/357.) példány, velúr kötésben, fekete számozással.
16649.

6 000 HUF
Passuth Krisztina: Moholy-Nagy. Bp., 1982, Corvina, 430 p. Kiadói egészvászon kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval, az egészvászon borító kissé foltos, dohos.
16650.

6 000 HUF
Friedrich Hottenroth: Nagy viseletkönyv. Bp., é.n., Magyar Mercurius. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16651.

2 800 HUF
7,57
8,24
Victor Bockris: Warhol. The Biography. 75th Anniversary Edition. h.n.,2003, Da Capo Press. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.+ Andy Warhol-Pat Hackett: Popism. The Warhol Sixties. Orlando, 1980, Harvest Books. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16652.

3 000 HUF
Pat Hackett (szerk.): The Andy Warhol Diaries. New York-London,1989,Grand Central Publishing. Fekete-fehér fotókkal. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, a gerinc deformált, egyébként jó állapotban.
16653.

2 000 HUF
Hájek, Lubor: Harunobu und die Künstler seiner Zeit. Prága, 1957, Artia. Papírkötésben, vászonkötésű mappában, jó állapotban.
16654.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF