Ships Balaton

Number of items: 8

1935 A Balaton térképe. kiadja a m. kir. Balatoni Intéző bizottság 46x31 cm
12376.

1 000 HUF
9
Nyék Sándor: Balatoni népdalok. Bp., 1982. Veszprém megyei tanács. egészvászon kötésben, papír védőborítóval
12377.

1 000 HUF
Koós Tamás(szerk.): Balatoni mindentudó. Bp., 1958. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
12378.

1 200 HUF
Balatoni emlék, hőmérő fém vitorláson, fa táblára erősítve, javított, a felirat kissé deformált, 15x17 cm
12379.

1 000 HUF
Tengerészeti angol nyelvű rövidítések és röviditések jegyzéke. hn., 1973, ny.n. II., átdolgozott, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, szakadozott gerinccel, volt könyvtári példány.
12380.

1 600 HUF
Vegyes hajózással kapcsolatos tétel, 4 db:   1933 H. Heilmann: Annuaire des Marées pour Le Havre la Mer du Nord, la Manche, la Golfe da Gascogne et la Saine. Anné 1933. Le Havre, Maison Vissére, 72 p.+ 1 t. (Kihajtható melléklet.) Francia nyelven. A kihajtható színes melléklet egyik oldalán zászlókkal, jelzésekkel, a másik oldalán két térképpel Le Havre kikötőjéről. Kiadói papírkötés, jó állapotban.  Frank G. G. Carr: The Cutty Sark and the days of sail.   Sárhidai Gyula: Tengerek szürke farkasai. Bp., 2001, Petit Real. Kiadói kartonált papírkötés.   David Miller: Modern tengeralattjárók. Harci fegyverek. Fordította: Gál Csaba. Debrecen, 1993, Hajja&Fiai. Kiadói kartonált papírkötés.
12381.

1 000 HUF
Edmond Paris: Segelkriegsschiffe des 17. Jahrhunderts. Von der Couronne zur Royal Louis. Hrsg.: Ernst Henriot-Luise Langendorf. Rostock,1975,HinstorFF. Német nyelven. Rengeteg illusztrációval, közte kihajtható táblákkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.
12382.

Edmond Paris: Segelkriegsschiffe des 17. Jahrhunderts. Von der "Couronne" zur "Royal Louis". Hrsg.: Ernst Henriot-Luise Langendorf. Rostock,1975,HinstorFF. Német nyelven. Rengeteg illusztrációval, közte kihajtható táblákkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.

2 000 HUF
Nemzetközi kódjelzések 1969. Nylon-kötésben, 311 p.+4 t.
12383.

3 800 HUF
10,27
11,18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF