Antique

Number of items: 28

Japán pudrié, pudertartó, többszínű, hibátlan zománc berakással. Jelzett. / Japanese pudrie with enamel ilnay 8x5 cm
11036.

24 000 HUF
72,73
78,43
Kínai sárkány figurás pecsétnyomó, faragott kő, díszítéssekkel / Chinese dragon seal maker. Stone 7,7 cm
11037.

12 000 HUF
36,36
39,22
Jelzett csont nyeles tálaló villa és kés, h:21 és 26 cm
11038.

3 800 HUF
11,52
12,42
11039.

48 000 HUF
145,45
156,86
11040.

3 800 HUF
11,52
12,42
11041.

6 000 HUF
18,18
19,61
Ezüstnyelű tortalapát, jelzett, h: 29 cm
11042.

4 000 HUF
12,12
13,07
Férfi akt bronz lámpa 33 cm. Porcelán foglalattal, búra nélkül .
11043.

8 000 HUF
24,24
26,14
Antik fújt kancsó, ón szerelékkel és tetővel, jelzés nélkül, csorba nélkül, m: 28 cm
11044.

7 000 HUF
21,21
22,88
cca 1800 monogramos ón tál, jelzett, d:30,5 cm
11045.

3 600 HUF
10,91
WMF ezüstözött fém kanál készlet ( 12 db), eredeti dobozában, aranyozott fejjel, jelzett, h:10,5 cm (12×)
11046.

4 800 HUF
14,55
15,69
11047.

18 000 HUF
54,55
58,82

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

371. Auction:
Payment deadlineis 19 June

372. Auction:
From 9 to 18 June
Payment deadline is 3 July
Viewing: From 15 to 18 June

33. Major Auction:
Payment deadline is 4 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.