Books: Tales

Number of items: 82

Pósa Lajos: Madaras könyv. [Gyermekversek.] Bp., [194?]. Rigler József Ede Papirnemügyár Rt., 16 sztl. lev. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az egyik lapon amatőr javítás nyommal, egy lap hátoldalán gyermekfirkával.
17491.

2 000 HUF
Vadállatok világa. Pályi Jenő rajzaival. Kaci Pali verseivel. Nyíregyháza,é.n. (cca 1940),Mesebolt, (Piatnik-ny.,Bp.), 6 sztl. lev. Kiadói haránt-alakú kartonált papírkötésben, leporelló, kissé kopott borítóval. Ritka!
17492.

2 000 HUF
Korszerű gépeink. Földes Imre rajzaival, Földes Imréné verseivel. Bp., é.n. (cca 1940), Endrődi. Kiadói haránt-alakú, illusztrált leporelló-kötés, hullámos. Ritka!
17493.

2 000 HUF
Waigand József: Utazás a mesefelhőn. Képes mesekönyv. A képeket rajzolta: Lotzné Waigand Emmy. Bp. 1946, Korda Rt. Félvászon kötés, jó állapotban.
17494.

2 000 HUF
Rajzoljunk! A borító Gózon Lajos munkája. Bp.,é.n., Erbé-Mill Paper, 6 sztl. lev. Kiadói papírkötésben.+ Kifestőkönyv. hn.,én., k.n., foltos, 8 sztl. lev.
17495.

1 600 HUF
17496.

2 000 HUF
Ortutay Gyula: Nyíri és rétközi parasztmesék. Buday György egészoldalas illusztrációival. Bp, 1982, Európa. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, jó állapotban. Reprint kiadás.
17497.

1 200 HUF
Cooper: A méhvadász elbeszélés a nyugati vadonból. Bp., é.n. Dante. Kiadói félvászon kötés. Kopott borítóval
17498.

1 200 HUF
17499.

5 000 HUF
17500.

4 800 HUF
12,97
14,12
17501.

7 000 HUF
18,92
20,59
17502.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF