Books: Other languages

Number of items: 20

[Publius Vergilius Maro] P. Vergilii Maro: Opera, cum interpretatione et nonnullis notis P. Caroli Ruaei... Tomulus I. Colectitur VII. Libros Priores Aeneidos. Tyrnaviae, 1735, Typ. Academicis per Leopoldum Josephum Berger, 1. sztl. lev.+473+2 p. Latin nyelven. Korabeli kopottas egészbőr-kötésben, a gerincen kis sérüléssel, az első lap kijár, sérült, a címlapon és az utolsó lap restaurált, az utolsó 7 lapon szúrágta lyukakkal, sérülésekkel.
17442.

5 000 HUF
17443.

20 000 HUF
54,05
58,82
Ammiani Marcellini rerum gestarum qui de XXXI supersunt libri XVIII. 1-2. köt. Bipontum [Zweibrücken], 1786, Ex Typographia Societatis. Kissé kopott, sérült gerincű félbőr kötésben. / Half-leather-binding, slightly worn, damaged spine
17444.

10 000 HUF
27,03
29,41
17445.

4 000 HUF
F. D. V. Existentiam Dei, a posteriori et ex effectibus ejus contra Atheos demonstratam, consensu amplissimi Sanatus Philosophici in alma Salana. Praeses M. Heinricus a Lith., Verdensis, & Responds Georgius Michaehelles, Norib. [Jena], 1675, Typis Bauhoserianis, 19 sztl. lev. Latin nyelven. Papírkötés, az első levél szakadt, foltos, széteső állapotban.
17446.

1 000 HUF
Oxford Worlds Classics 3 kötete: Daniel Defoe: Robinson Crusoe.;Sir Walter Scott: Ivanhoe., Robert Louis Stevenson: Treasure Island. London, 1987, Chancellor Pres. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.+Jean Paul Sartre: La Nausée. hn.,én., Gallimard. Francia nyelven. Kiadói papírkötés.
17447.

Oxford World's Classics 3 kötete: Daniel Defoe: Robinson Crusoe.;Sir Walter Scott: Ivanhoe., Robert Louis Stevenson: Treasure Island. London, 1987, Chancellor Pres. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.+Jean Paul Sartre: La Nausée. hn.,én., Gallimard. Francia nyelven. Kiadói papírkötés.

1 000 HUF
Cornelius Tacitus: Die Annalen des Cornelius Tacitus. I.-II. kötet,. I. kötet: Tiberius, II. kötet: Claudius és Nero. Szerk.: Johann Müller. Iskolai használatra szerk.: A. Th. Christ. Leipzig-Wien-Prag, 1921-1896, G. Freytag-F. Tempsky. Latin és német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, az egyik gerinc hiányos.
17448.

1 000 HUF
17449.

2 000 HUF
17450.

3 000 HUF
17451.

3 000 HUF
17452.

3 000 HUF
17453.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF