Books: Minibooks

Number of items: 29

31 db vegyes minikönyv tételben, jobbakkal
17462.

2 000 HUF
16
17463.

1 000 HUF
A Budapesti metró. Bp., Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17464.

1 000 HUF
17465.

1 000 HUF
Szentendre. Szentendre, 1985. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
17466.

1 000 HUF
33 magyar orvosi ex libris. Békéscsaba, 2015. Cellmed. Kiadói kartonálásban
17467.

2 000 HUF
Magyar Postabélyegek 1-5. kötet. 1951-1987. Bp.,1987, Állami Nyomda-Magyar Posta. Kiadói vászon-kötés. Készült 600-600 példányban. Számozott példányok, piros számozással. Kereskedelmi forgalomba nem került
17468.

2 000 HUF
9
Bolgár Iván-Végh Oszkár: Könyvnyomtatás Magyarországon 1703-1900, 1901-1973. Budapest, 1974-1975, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói kemény papírkötés
17469.

900 HUF
2,43
2,65
17470.

1 000 HUF
Andruskó Károly: Miniatűr ex librisek. Bp., 1974, Egyetemi Nyomda. Minikönyv, kiadói műbőr kötés, számozott, kopott állapotban. Sorszámozott 187/250
17471.

1 000 HUF
József Attila-breviárium. Szeged, 1974. Minikönyv, kiadói aranyozott műbőr kötés, jó állapotban. Csak 450 pld
17472.

1 000 HUF
A Magyar Népköztársaság Alkotmánya c. minikönyv, Kossuth mkiadó, Bp. 1972, egészvászon kötés, papír tokban
17473.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF