Books: Hunting Number of items: 14
1961315
17162
346
Books: Hunting
Other collectibles
Thurn-Rumbach István: Erdélyi szarvasok és medvék nyomában... Bp.,1941, Dr. Vajna és Bokor, 225+2 p. Lapszámozáson belül 20 egészoldalas képtáblával. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
6 000 HUF
1967411
17163
346
Books: Hunting
Other collectibles
Felix Endre: Az apróvad vadászata vizslával. Bp., 1948, Nimród Kis Könyvtár, 50. sorszámozott példány. DEDIKÁLT! Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
4 000 HUF
1967418
17164
346
Books: Hunting
Other collectibles
Felix Endre: Kezdő vizslás kézikönyve. Bp., 1947, Nimród Kis Könyvtár.DEDIKÁLT! Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
4 000 HUF
1967481
17165
346
Books: Hunting
Other collectibles
Kittenberger Kálmán: Kutyaportrék. 1937, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
3 000 HUF
1961330
17166
346
Books: Hunting
Other collectibles
Bársony István 2 munkája (egybekötve):
Magyar természeti és vadászati képek. Neogrády Antal képeivel;
Hozzákötve: Erdőn-mezőn. Természeti és vadászati képek. Kiváló magyar művészek eredeti rajzaival. Negyedik kiadás. Bp.,[1926-1922],Athenaeum,218+2 p. 22 t. (lapszámozáson belül.) ; 276 p.+ 8 t. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval.
6 000 HUF
1966111
17167
346
Books: Hunting
Other collectibles
Zsindely Ferenc: Isten szabad ege alatt. Elbeszélések vadról, vadászatról, vadászemberekről. Zsindely Endre felvételeivel. Bp,[1933],Franklin, 277+2 p.+ 64 t. (fekete-fehér fotók.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, fakó gerinccel, kijáró címképpel, egyébként jó állapotban.
3 600 HUF
1296452
17168
346
Books: Hunting
Other collectibles
Bársony István: A napsütötte férfi és más elbeszélések
Bp., 1904. Pallas. 160 p. 1 sztl.lev. Első kiadás! Kiadói, kissé sérült papírkötésben.
4 000 HUF
1909618
17169
346
Books: Hunting
Other collectibles
Vegyes könyvtétel, 2 db:
Nahar. Indiai utinapló. Bp., 1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papírborítóban, jó állapotban.
Gyimesi György: A Meru lankáin. Vadászélmények. Pozsony, 1975, Madách. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban.
1 000 HUF
1961299
17170
346
Books: Hunting
Other collectibles
Id. Bánó Iván: Hej, boldog vadászidők! Mulatságos vadásztörténetek és egyéb emlékek! Gróf Keglevich Jenke rajzaival. [Bp.,1942, Hungária Hirlapnyomda Rt.], 175 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó borító viseltes, foltos lapokkal, hiányos címlappal, megviselt állapotban.
1 200 HUF
1966282
17171
346
Books: Hunting
Other collectibles
3 db vadászkönyv: Széchenyi Zsigmond: Szarvasok nyomában. Dékán István: Kalandozás a vadászat történetében. Gyimesi György: Megzabolázott szenvedély.
2 000 HUF
1950833
17172
346
Books: Hunting
Other collectibles
3 600 HUF
1916310
17173
346
Books: Hunting
Other collectibles
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035