Ships Balaton

Number of items: 12

Heinrich Pál-Szita Róbert: Fehér partok alján - Balatonvilágos évszázados története és polgárainak visszaemlékezései. Balatonvilágos, 2011, Balatonvilágos Jövőjéért Közalapítvány-Balatonvilágos Község Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1500 példányban.  A szerzők, Heinrich Pál, Szita Róbert által dedikált. (Heinrich Pál, Szita Róbert, és egy harmadik személy ajándékozási soraival.)
12627.

5 000 HUF
Balatonkenese kihajtható reklám prospektus
12628.

2 000 HUF
1969 Vezető a keszthelyi Balatoni Múzeum természettudományi, régészeti, történeti, néprajzi és fürdőtörténeti állandó kiállításához. Keszthely, 1969, Veszprém Megyei Múzeumok igazgatósága. Kiadói papírkötésben.+Keszthelyről szóló prospektussal.
12629.

1 000 HUF
Boross Marietta: A balatonendrédi csipke története. h. n., 1981, Siotour. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
12630.

1 000 HUF
4 db Balatonnal kapcsolatos prospektus kiadvány, térkép
12631.

1 000 HUF
Halmay Lóránd: Evezősök, és motorcsónakosok kézikönyve. Bp., 1938. Gergely. R. 72p
12632.

2 600 HUF
7,03
7,65
A balatoni gőzhajózás 125 éve. Szerk.: Kopár István. h. n., 1970, k. n. Papírkötésben, jó állapotban.
12633.

1 600 HUF
1978-1981 Nemzetközi Gyermek Képző- és Iparművészeti Kiállítás katalógusa. 1978. Balatoni Úttörőváros Zánka. Zalaegerszeg, 1978, Magyar Hirdető. + Zánka, Balatoni Úttörőváros 2 prospektusa, 1980,1981.
12634.

1 000 HUF
Balatoni telekfelosztási, építési szabályrendeletek és azok magyarázata. Bp., 1935, Magyar Királyi Balatoni Intéző Bizottság. Papírkötésben, jó állapotban.
12635.

1 000 HUF
36
Malonyay Dezső: A magyar nép művészete III. kötet. A balatonvidéki magyar pásztornép művészete. Bp.,1911, Franklin Társulat, 2+304 p.+XXI t. (színes.) Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói szecessziós, aranyozott, festett egészvászon kötésben.
12636.

4 000 HUF
cca 1967-1968 Holland Shipbuilding folyóirat, 1967-1968,16. évfolyam, 1-12. számok. Számos fekete-fehér fotóval, hirdetéssel. Két kötetbe kötve, kissé kopott műbőr-kötésben, angol nyelven. A kötetek végén 27+4 db. (Vol. 16. no 1. - 2 db, no. 2. - 1 db, no. 3. - 2 db, no. 4. - 2 db, no. 5. - 1 db, no. 6 - 5 db, no. 7. - 2 db, no. 8. - 2 db, no. 9. - 3 db, no. 10 - 1 db, no. 11. - 2 db, no. 12. - 4 db.+vol. 15. - no. 11. - 2 db, no. 12. - 2 db.) Kissé dohos./  1967-1968 Holland Shipbuilding magazine. Vol. 16. no. 1-12. With lot of black and white photographs, and advertisments, In leatherette-binding (two volume), with little bit worn cover, little bit stuffy. With appendix, 27+4 pieces. In English language.
12637.

5 000 HUF
Eötvös Károly: Utazás a Balaton körül. 1-2. köt. Bp., 1903, Révai. Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
12638.

2 000 HUF
14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF