Advertisement

Number of items: 21

Franck cikóriakávé reklám, Budapesti Áruminta-vásár / Hungarian chicory coffee advertisement, 1948 BNV So. Stpl s: Macskássy - 2 db képeslap / 2 postcards
23735.
Legend

Franck cikóriakávé reklám, Budapesti Áruminta-vásár / Hungarian chicory coffee advertisement, '1948 BNV' So. Stpl s: Macskássy - 2 db képeslap / 2 postcards

1 000 HUF
Bruches and brooms advertising Art Nouveau card (non PC) (EK)
23736.
Legend T2/3

1 400 HUF
Coffee bean advertising Art Nouveau card (non PC) (tears)
23737.
Legend T3

1 400 HUF
Kitchen equipment advertising Art Nouveau card (non PC) (tears)
23738.
Legend T3

1 400 HUF
Fiumei Cacao és Csokoládégyár reklámlapja törpékkel / Fiume Cocoa and Chocolate Factory advertising card with dwarves. litho (EK)
23739.
Legend T2/3

9 000 HUF
24,32
26,47
Waterproof valódi aszfalt fedéllemez, Grossol azbeszt tetőmáz reklámlapja / Hungarian asphalt cover sheet and waterproofing bitumen advertisement card. litho (EK)
23740.
Legend T2/3

2 000 HUF
Nikotex cigaretta reklám / Hungarian cigarette advertisement s: Macskássy (ragasztónyom / glue marks)
23741.
Legend T2/3

11 000 HUF
29,73
32,35
2 db RÉGI Dreher olasz sör reklámlap / 2 pre-1910 Dreher Italian beer advertisement postcards: Ugo Lelli Deposito Birra Dreher Bologna, Defendi Ariodante Piubega - Ideal Bar Stazione Birra Dreher
23742.
Legend

2 000 HUF
Takaros a magyar úri hölgyek nyári ruhája! Tervezte Tüdős Klára. Magyar Divatcsarnok reklámlapja. Budapest VII. Rákóczi út 70-76. / Hungarian fashion advertisement (EK)
23743.
Legend T2/3

1 000 HUF
A tavasz virágai... Dreher cukorkák / Hungarian sweets advertisement s: Lipcsei (EK)
23744.
Legend T2/3

2 000 HUF
Hölgy fodrász. Jövök. Comtesse reklám / Hungarian hairdresser advertisement + 1968 Budapest Országos Bélyegkiállítás So. Stpl
23745.
Legend T2/3

Hölgy fodrász. Jövök. Comtesse reklám / Hungarian hairdresser advertisement + "1968 Budapest Országos Bélyegkiállítás" So. Stpl

1 000 HUF
Herendi Porcelángyár reklámlapja, Pezenhoffer Antalnak címzett levél / Herend China Factory (established in 1839) advertising postcard (EK)
23746.
Legend T2/3

9 000 HUF
24,32
26,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF