Number of items: 221

Franz Abony (?-?): Tájkép fával, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 22,5×17,5 cm
10000.

2 000 HUF
Agárdy jelzéssel: Folyópart. Tempera, karton, üvegezett keretben, festék hiánnyal, 24×32 cm
10001.

4 000 HUF
Alpár Sándor (1935-2004): Lovakkal a tornác előtt, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 28×22 cm
10002.

3 000 HUF
Antal Irén (1903-1999): Öreg fa, akvarell, papír, jelzett, 50×33 cm
10003.

5 000 HUF
Antal Irén (1903-1999): Eső után, akvarell, papír, jelzett, 35×50 cm
10004.

8 000 HUF
Azaduhi Varduca-Horenian (?-): Virág tánc. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×32 cm
10005.

8 000 HUF
Ács jelzéssel: Sarokház. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 22×31 cm
10006.

3 000 HUF
Bajor Ágost (1892-1958): magyar falu, rézkarc, papír, jelzett, 15×11 cm
10007.

2 400 HUF
Barabás jezéssel: Lesben, rézkarc, papír, jelzett. 23x14 cm
10008.

1 200 HUF
Barabás jezéssel: Kutyák, 1933, rézkarc, papír, jelzett. 23x14 cm
10009.

1 200 HUF
10010.

40 000 HUF
108,11
117,65
Barabás Reismann Gizella (1893-1985): Pipacsos csendélet, olaj, vászon, jelzett, fa keretben, 43,5×33,5 cm
10011.

20 000 HUF
54,05
58,82

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF