Military

Number of items: 16

1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2  Hungary 1914. Bronze Gallantry Medal Br medal without ribbon. Sign: Tautenhayn C:XF  NMK 137.
30827.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2 Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal" Br medal without ribbon. Sign: Tautenhayn C:XF NMK 137.

1 600 HUF
17
1914. Világháború Emlék 1914 Br emlékmedál, szalag nélkül. Szign.: KS (25x25mm) T:2
30828.

1914. "Világháború Emlék 1914" Br emlékmedál, szalag nélkül. Szign.: KS (25x25mm) T:2

2 000 HUF
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Ferenc József Br sapkajelvény R. MARSCHALL 1915 gyártói jelzéssel (32x40mm) T:2 kis patina  Austro-Hungarian Monarchy 1915. Franz Joseph I Br badge with makers mark R. MARSCHALL 1915 (32x40mm) C:XF kis patina
30829.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Ferenc József" Br sapkajelvény "R. MARSCHALL 1915" gyártói jelzéssel (32x40mm) T:2 kis patina Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Franz Joseph I" Br badge with makers mark "R. MARSCHALL 1915" (32x40mm) C:XF kis patina

2 400 HUF
1916. Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal (2xklf) egyiknél uralkodói portré eltérő T:1-,2 Hungary 1916. Bronze Military Merit Medal on a war ribbon (Signum Laudis) gold plated Br decoration with ribbon (2xdiff) one with different portrait C:AU,XF  NMK 245.
30830.

1916. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal (2xklf) egyiknél uralkodói portré eltérő T:1-,2 Hungary 1916. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon (Signum Laudis) " gold plated Br decoration with ribbon (2xdiff) one with different portrait C:AU,XF NMK 245.

8 000 HUF
25
~1916. Ferenc József-rend lovagkeresztjének aranyozott és zománcozott miniatűrje (15x28mm) T:2,2- előlapról hiányzik a lánc
30831.

10 000 HUF
27,03
29,41
14
1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, BRONZ fémjel baloldalt a koszorú alatt T:2  Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver plated Br decoration with ribbon, hallmark under the wreath on the left side C:XF  NMK 418.
30832.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés mellszalagon, "BRONZ" fémjel baloldalt a koszorú alatt T:2 Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration with ribbon, hallmark under the wreath on the left side C:XF NMK 418.

3 000 HUF
~1930-1940. Zománcbetétes, magyar címeres laktanyai(?) fém falidísz, kétoldalt a hadsereg három fegyvernemének (gyalogság, tüzérség, lovasság) jelképével, hátoldalon HM (Honvéddelmi Minisztérium) beütéssel, előlapon BERÁN N. BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2 (169x142mm) T:2 kis zománchibák
30833.

~1930-1940. Zománcbetétes, magyar címeres laktanyai(?) fém falidísz, kétoldalt a hadsereg három fegyvernemének (gyalogság, tüzérség, lovasság) jelképével, hátoldalon "HM (Honvéddelmi Minisztérium)" beütéssel, előlapon "BERÁN N. BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2" (169x142mm) T:2 kis zománchibák

30 000 HUF
81,08
88,24
28
~1930-1940. Isten-Haza-Király zománcozott Levente jelvény (42x34mm) T:1-
30834.

~1930-1940. "Isten-Haza-Király" zománcozott Levente jelvény (42x34mm) T:1-

5 000 HUF
11
~1940. Gyorslevente jelvény fém gomblyukjelvény (23,5x20mm) T:1- patina / Hungary ~1940. Levente qualification badge for motorised troops metal button badge (23,5x20mm) C:AU patina Sallay 194.
30835.

~1940. "Gyorslevente jelvény" fém gomblyukjelvény (23,5x20mm) T:1- patina / Hungary ~1940. "Levente qualification badge for motorised troops" metal button badge (23,5x20mm) C:AU patina Sallay 194.

3 000 HUF
1957. Szolgálati Érdemérem zománcozott kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, tokban + 1964. A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozata, aranyozott és zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, tokban + Kiváló Szolgálatért Érdemrend aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, dísztokban T:1-,2
30836.

1957. "Szolgálati Érdemérem" zománcozott kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, tokban + 1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem" arany fokozata, aranyozott és zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, tokban + "Kiváló Szolgálatért Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, dísztokban T:1-,2

3 000 HUF
1999. Doni Emlékkereszt miniatűr(?), műgyantás kitűző (24x23mm) T:1-
30837.

1999. "Doni Emlékkereszt" miniatűr(?), műgyantás kitűző (24x23mm) T:1-

3 000 HUF
2007. Magyar Honvédség - 37. II. Rákóczi Ferenc Műszaki Dandár - Szentes / A dandár érdekében végzett szolgálata emlékére ezüstözött fém emlékérem dísztokban (42mm) T:PP
30838.

2007. "Magyar Honvédség - 37. II. Rákóczi Ferenc Műszaki Dandár - Szentes / A dandár érdekében végzett szolgálata emlékére" ezüstözött fém emlékérem dísztokban (42mm) T:PP

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF