Books: Travelling, Local History

Number of items: 174

Nagy István/Eperjessy János: Hajdúvármegye és Debrecen sz. kir. város adattára Debrecen, 1937, Hajdúvármegye és Denrecen sz. kir. város kiadása 344 p. + [2] p. + 263 p. Személyi adattárral és részletes névlistával. Címeres egészvászon kötésben.
15000.

8 000 HUF
15001.

5 000 HUF
15002.

6 000 HUF
15003.

5 000 HUF
Tóthné Seres Etelka: Kitelepítés Budapestről Dévaványára. 1951-től 1953-ig. Dokumentumgyűjtemény. Dévaványa, 2016, Dévaványa Város Önkormányzata. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15004.

4 000 HUF
Slatin Rudolf pasa: Tűzzel-vassal a Szudánban. Küzdelmeim a dervisekkel, fogságom és szökésem. 1879. I.. köt. Fordította: Jankó János Bp. 1896. Athenaeum. XI+465+2 p.+ térkép nélkül Kiadói festett egészvászon kötésben, javított, címlap nélkül
15005.

2 000 HUF
15006.

20 000 HUF
54,05
58,82
15007.

22 000 HUF
59,46
64,71
15008.

5 000 HUF
Karl Baedeker: Oberitalien mit Ravenna, Florenz und Livorno. Handbuch für Reisende. Leipzig, 1911, Verlag von Karl Baedeker, LXX+710 p. Tizennyolcadik kiadás. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel, kissé sérült gerinccel. / Linen-binding, in German language. Eighteenth edition.
15009.

1 600 HUF
15010.

1 600 HUF
15011.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF