Books: Technics

Number of items: 44

Bagossy Béla: Elektromos erőátvitel. Bp., é. n., Athenaeum. Papírkötésben, jó állapotban.
17005.

5 000 HUF
17006.

3 000 HUF
17007.

2 800 HUF
7,57
8,24
Rad der Zeit. eine Unternehmensdokumetation der Audi Ag. Ingolstadt 1989. 217p. + 4 p. Kiadói kartonálásban
17008.

2 600 HUF
7,03
7,65
17009.

3 000 HUF
17010.

2 000 HUF
Vegyes textilgyártással kapcsolatos könyvtétel, 8 db:   Vékássy Alajos: Hurkolt kelmék kötése I. rész. Bp.,1950., Tankönyvkiadó. Félvászon-kötésben.  Dr. Vékássy Alajos: Kötött-hurkolt kelmék geometriai elemzése II. Bp.,1973, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötésben. Megjelent 283 példányban.   Vékássy Alajos-Dániel László-Feleki László: A kelmeszerkezettan alapjai. Bp.,1954, Könnyűipari Kiadó. Kiadói félvászon-kötésben. Megjelent 350 példányban.  Galambos Attila: Fonalgyártó szakmai ismeret 2. Bp.,1983, Műszaki. Kiadói papírkötésben. Megjelent 2000 példányban.   Zoles József-Simó Pál-Apáthy István: Technológia I. (Hurkoló technológia.) Bp., 1973, Műszaki. Kiadói papírkötésben, melléklettel. Megjelent 1540 példányban.   Dr. Havas Ivánné: Hurkolás-technológia I. kötet. Bp., 1976, Statisztikai. Kiadói papírkötésben.   Albert Diebler: Technologie der Rundstrickerei. Berlin, é.n, Konradin. Német nyelven. Kiadói sérült papírkötésben, de belül jó állapotban.   John Chamberlain: Knitting Mathematics and Mechanisms. Leicester,é.n., City of Leicester College of Technology. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.  Változó állapotban.
17011.

3 000 HUF
3 db műszaki könyv - A GAZ-24 Volga típusú gépkocsi javítási és karbantartási utasítása + Tehergépjármű díjszabás 1968. + Gépkocsijavítási munkák XVIII. kötet. Kiadói papírkötés, kötetenként változó állapotban.
17012.

3 db műszaki könyv - A GAZ-24 "Volga" típusú gépkocsi javítási és karbantartási utasítása + Tehergépjármű díjszabás 1968. + Gépkocsijavítási munkák XVIII. kötet. Kiadói papírkötés, kötetenként változó állapotban.

1 200 HUF
17013.

800 HUF
Angol-magyar, magyar-angol műszaki szótár I-II. kötet. Szerk.: Nagy Ernő, Klár János. Bp.,1983-1980, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
17014.

1 000 HUF
17015.

1 000 HUF
Kruspér István: Egy új mérlegrendszer. Bp.,1878, MTA, 20 p.+1 t. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal, jó állapotban.
17016.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF