Books: Military

Number of items: 42

Győri Lajos: A császári és királyi haditengerészet békében és háborúban. Debrecen, 1935. Nagy Károly és Társai. 325 l. 4 sztl. lev. Nagyon gazdag szövegközti képanyaggal. 235 mm. Horthy Miklós előszavával. Korabeli, laza egészvászon kötésben.
16600.

40 000 HUF
108,11
117,65
A tízéves Vitézi Rend 1921-1931 Szerk. Szécsy Imre, Oszlányi Kornél, Oszlányi József, Farkass Jenő Kiadja az Országos Vitézi Szék szerkesztőbizottsága. Budapest, 1931. Wodianer F. 470p. Szövegközti képekkel. Kiadói egészvászon kötésben. Apró kopások a sarkoknál, de jó állapotban.
16601.

12 000 HUF
32,43
35,29
Csabai István: Fakeresztek mentén - népek országútján. Élmények, tanulmányok az 1914-18. évi világháborúból. Bp., 1935, (K. M. Egyetemi ny.). 1t. (a szerző fényképe), 434p., 8t. (fényképek). A borítót Gaal Ferenc festőművész, a 39. gyalogezred hadnagya rajzolta. Kiadói, illusztrált félvászon kötésben.
16602.

10 000 HUF
27,03
29,41
Móricz Pál: A magyar királyi honvéd 1868-1918. Bp.,(1928),Athenaeum, 211+1 p. Gazdag szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben. Kissé laza kötés
16603.

6 000 HUF
Magyar hősök. 1914-1916. Szerk.: Tábori Kornél. Bp.,é.n, Pesti Napló, (Jókai Nyomda Rt.), 192 p. +4 (színes táblák)+ 2 (két kihajtható tábla, az egyik térkép) t. Rengeteg fekete-fehér fotóval. Javított gerincű illusztrált félvászon-kötésben
16604.

Magyar hősök. 1914-1916. Szerk.: Tábori Kornél. Bp.,é.n, Pesti Napló, ("Jókai" Nyomda Rt.), 192 p. +4 (színes táblák)+ 2 (két kihajtható tábla, az egyik térkép) t. Rengeteg fekete-fehér fotóval. Javított gerincű illusztrált félvászon-kötésben

6 000 HUF
16605.

6 000 HUF
Závodi Szilvia(szerk.): 100 éves a Hadtörténeti Intézet és Múzeum 1918-2018. Bp., 2018, Hadtörténeti Intézet és Múzeum. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
16606.

4 000 HUF
Guderian, Heinz: Riadó! Páncélosok! Bp., 1999, Kossuth. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16607.

11 000 HUF
29,73
32,35
Hajrá honvéd - Erdélyért! Erdélyi vonatkozású dalok gyűjteménye a magyar katonaszellem szolgálatára. Bp., 1940, Vitézi Rend Zrínyi Csoportja. 64 p. KIadói papírkötésben, foltos.   Magduskának 1940. szept. 8-án a Naszódi bevonulás napján. M. Kir. Fővezérség.
16608.

Hajrá honvéd - Erdélyért! Erdélyi vonatkozású dalok gyűjteménye a magyar katonaszellem szolgálatára. Bp., 1940, Vitézi Rend Zrínyi Csoportja. 64 p. KIadói papírkötésben, foltos. 'Magduskának 1940. szept. 8-án a Naszódi bevonulás napján. M. Kir. Fővezérség."

1 000 HUF
Dr. Mészáros János: Seregek ura. Katolikus honvédek ima-, énekes- és oktató-könyve. Bp., 1942, Római Kat. Tábori Püspökség. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kopottas borítóval.
16609.

1 000 HUF
A katonai tereptan zsebkönyve. Sajtó alá rendezték: dr. Rédey István, Horváth Andor, Róbert Ottó. Bp.,1957, Honvédelmi Minisztérium, 173 p. Kiadói papírkötésben, kissé sérült gerincű, kissé sérült kötéssel.
16610.

2 000 HUF
16611.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF