Books: Hunting

Number of items: 35

Nemeskéri Kiss Géza-Félix Endre-Glóser Dezső: A hivatásos vadász. I. kötet. Bárcziházi Bárczy Elek előszavával. Bp.,1942,Pária, 375 p.+ 9 t.(színes táblák.) Számos szövegközti fekete-fehér illusztrációval. Kiadói papírkötésben, a gerince sérült, szétvált. Csak első kötet. +2 db vadászati tilalmi időszak táblázattal. (1942, 1950-51.)
16850.

Nemeskéri Kiss Géza-Félix Endre-Glóser Dezső: A hivatásos vadász. I. kötet. Bárcziházi Bárczy Elek előszavával. Bp.,1942,"Pária", 375 p.+ 9 t.(színes táblák.) Számos szövegközti fekete-fehér illusztrációval. Kiadói papírkötésben, a gerince sérült, szétvált. Csak első kötet. +2 db vadászati tilalmi időszak táblázattal. (1942, 1950-51.)

3 000 HUF
16851.

3 200 HUF
8,65
9,41
Bodrogi Gyula: A vadász néha főz is. Bp.,1993, Welcome. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
16852.

2 200 HUF
5,95
6,47
Robert Scharff: The Collier Quick and Easy Guide to Hunting. New York, 1963, Collier Books. Első kiadás. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötésben.
16853.

1 600 HUF
16854.

2 400 HUF
16855.

1 800 HUF
Kittenberger Kálmán: Afrikai vadászkönyv + Vadászkalandok Afrikában (2x) + A Kilimandzsárótól Nagymarosig. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
16856.

2 400 HUF
16857.

3 000 HUF
Véber Károly (szerk.): Medvék, őzek, farkasok. Bp., 1984, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
16858.

1 200 HUF
16859.

1 000 HUF
Vadászat Magyarországon. Szerk. Lakatos Ernő et al. Bp., 1980, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16860.

1 600 HUF
Széchényi Zsigmond 2 műve:  Csui!... Afrikai vadásznapló. Afrikai vadásznapló 1928. október - 1929. április.   Nahar. Indiai utinapló. Bp., 1973-1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötésekben, kiadói kissé szakadt papírborítókban.
16861.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF