Books: History

Number of items: 161

Hitler Adolf: Harcom. (Mein kampf.) Fordították: Kolbay Pál, Dr. Lindtner Antal, Dr. Szakáts István. Bp.,1935, Centrum, 1 t.+2+IV+2+504 p. Magyar nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel. Első magyar kiadás.
15720.

20 000 HUF
54,05
58,82
10
15721.

50 000 HUF
135,14
147,06
15722.

12 000 HUF
32,43
35,29
15723.

10 000 HUF
27,03
29,41
15724.

7 000 HUF
18,92
20,59
15725.

6 000 HUF
Mészáros István(szerk.): Ratio Educationis. Az 1777-i és az 1806-i kiadás magyar nyelvű fordítása. Bp., 1981, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
15726.

4 800 HUF
12,97
14,12
15727.

3 000 HUF
Rugonfalvi Kiss István: A nemes székely nemzet képe. 1. köt. Debrecen, 1939, Lehotai Pál. Kopott vászonkötésben, jó állapotban.
15728.

3 000 HUF
15729.

3 000 HUF
Szabó Károly: -- kissebb történelmi munkái. Második kiadás.I. kötet. Bp. 1878. Ráth. 401 l. A mű két kötetben teljes. Későbbi egészvászon kötésben.
15730.

2 000 HUF
15731.

3 600 HUF
9,73
10,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF