https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Architecture, Art

Number of items: 169

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Victor Bockris: Warhol. The Biography. 75th Anniversary Edition. h.n.,2003, Da Capo Press. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.+ Andy Warhol-Pat Hackett: Popism. The Warhol Sixties. Orlando, 1980, Harvest Books. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16642.

Victor Bockris: Warhol. The Biography. 75th Anniversary Edition. h.n.,2003, Da Capo Press. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.+ Andy Warhol-Pat Hackett: Popism. The Warhol Sixties. Orlando, 1980, Harvest Books. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
Pat Hackett (szerk.): The Andy Warhol Diaries. New York-London,1989,Grand Central Publishing. Fekete-fehér fotókkal. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, a gerinc deformált, egyébként jó állapotban.
16643.

Pat Hackett (szerk.): The Andy Warhol Diaries. New York-London,1989,Grand Central Publishing. Fekete-fehér fotókkal. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, a gerinc deformált, egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Malonyay Dezső: Munkácsy Mihály élete és munkái. I-II. kötet. Bp., 1900, Singer és Wolfner, (Hornyánszky-ny.), 6+116+117-235+1+10 p.+23 t. Második kiadás. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötésben, felvágatlan lapokkal, a II. kötet kötése sérült, szétvált, az I. kötet borítója szakadt, hiányzó rézkarccal.
16644.

Malonyay Dezső: Munkácsy Mihály élete és munkái. I-II. kötet. Bp., 1900, Singer és Wolfner, (Hornyánszky-ny.), 6+116+117-235+1+10 p.+23 t. Második kiadás. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötésben, felvágatlan lapokkal, a II. kötet kötése sérült, szétvált, az I. kötet borítója szakadt, hiányzó rézkarccal.

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
0
Művészet. Szerk.: Lyka Károly. III. évfolyam. Országos Magyar Képzőművészeti Társálat. Budapest, 1904, Singer és Wolfner, (műmellékletekkel) t. Kiadói, enyhén sérült egészvászon kötés, Lyka Károly, Divald Kornél, Lechner Ödön, Lándor Tivadar, és mások tanulmányaival, közte Lándor Tivadar: In memoriam Zichy Mihály írásával. Számos szövegközti, és egészoldalas illusztrációval, többek között Rippl-Rónai József, Zichy Mihály, Vaszary János és mások illusztrációival.
16645.

Művészet. Szerk.: Lyka Károly. III. évfolyam. Országos Magyar Képzőművészeti Társálat. Budapest, 1904, Singer és Wolfner, (műmellékletekkel) t. Kiadói, enyhén sérült egészvászon kötés, Lyka Károly, Divald Kornél, Lechner Ödön, Lándor Tivadar, és mások tanulmányaival, közte Lándor Tivadar: In memoriam Zichy Mihály írásával. Számos szövegközti, és egészoldalas illusztrációval, többek között Rippl-Rónai József, Zichy Mihály, Vaszary János és mások illusztrációival.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
Művészet. Szerk.: Lyka Károly. IV. évfolyam. Országos Magyar Képzőművészeti Társálat. Budapest, 1905, Singer és Wolfner, (műmellékletekkel) t. Kiadói, enyhén sérült egészvászon kötés, Címlap nélkül. Lyka Károly, Divald Kornél, Lechner Ödön, Lándor Tivadar, és mások tanulmányaival, közte Lándor Tivadar: In memoriam Zichy Mihály írásával. Számos szövegközti, és egészoldalas illusztrációval, többek között Rippl-Rónai József, Zichy Mihály, Vaszary János és mások illusztrációival.
16646.

Művészet. Szerk.: Lyka Károly. IV. évfolyam. Országos Magyar Képzőművészeti Társálat. Budapest, 1905, Singer és Wolfner, (műmellékletekkel) t. Kiadói, enyhén sérült egészvászon kötés, Címlap nélkül. Lyka Károly, Divald Kornél, Lechner Ödön, Lándor Tivadar, és mások tanulmányaival, közte Lándor Tivadar: In memoriam Zichy Mihály írásával. Számos szövegközti, és egészoldalas illusztrációval, többek között Rippl-Rónai József, Zichy Mihály, Vaszary János és mások illusztrációival.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Művészet. Szerk.: Lyka Károly. VI. évfolyam. Országos Magyar Képzőművészeti Társálat. Budapest, 1907, Singer és Wolfner, (műmellékletekkel) t. Kiadói, enyhén sérült egészvászon kötés, Lyka Károly, Divald Kornél, Lechner Ödön, Lándor Tivadar, és mások tanulmányaival, közte Lándor Tivadar: In memoriam Zichy Mihály írásával. Számos szövegközti, és egészoldalas illusztrációval, többek között Rippl-Rónai József, Zichy Mihály, Vaszary János és mások illusztrációival.
16647.

Művészet. Szerk.: Lyka Károly. VI. évfolyam. Országos Magyar Képzőművészeti Társálat. Budapest, 1907, Singer és Wolfner, (műmellékletekkel) t. Kiadói, enyhén sérült egészvászon kötés, Lyka Károly, Divald Kornél, Lechner Ödön, Lándor Tivadar, és mások tanulmányaival, közte Lándor Tivadar: In memoriam Zichy Mihály írásával. Számos szövegközti, és egészoldalas illusztrációval, többek között Rippl-Rónai József, Zichy Mihály, Vaszary János és mások illusztrációival.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
Művészet. Szerk.: Lyka Károly. IX. évfolyam. Országos Magyar Képzőművészeti Társálat. Budapest, 1910, Singer és Wolfner, (műmellékletekkel) t. Kiadói egészvászon kötés, Lyka Károly, Divald Kornél, Lechner Ödön, Lándor Tivadar, és mások tanulmányaival, közte Lándor Tivadar: In memoriam Zichy Mihály írásával. Számos szövegközti, és egészoldalas illusztrációval, többek között Rippl-Rónai József, Zichy Mihály, Vaszary János és mások illusztrációival.
16648.

Művészet. Szerk.: Lyka Károly. IX. évfolyam. Országos Magyar Képzőművészeti Társálat. Budapest, 1910, Singer és Wolfner, (műmellékletekkel) t. Kiadói egészvászon kötés, Lyka Károly, Divald Kornél, Lechner Ödön, Lándor Tivadar, és mások tanulmányaival, közte Lándor Tivadar: In memoriam Zichy Mihály írásával. Számos szövegközti, és egészoldalas illusztrációval, többek között Rippl-Rónai József, Zichy Mihály, Vaszary János és mások illusztrációival.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
0
Haranghy Jenő: A rajzolás iskolája. Kezdettől a művészetig. Bp., [1943], Győző Andor, 248 p. Második, bővített kiadás. Képekkel illusztrált. Kiadói haránt-alakú félvászonkötés, laza fűzéssel, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval.
16649.

Haranghy Jenő: A rajzolás iskolája. Kezdettől a művészetig. Bp., [1943], Győző Andor, 248 p. Második, bővített kiadás. Képekkel illusztrált. Kiadói haránt-alakú félvászonkötés, laza fűzéssel, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval.

 
Sold
Starting price:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Number of bids:
6
Modern magyar festőművészek. A modern magyar festészet fejlődése. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp.,(1905), Hornyánszky, 140 p.+10 t.. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötésben, Gottermayer-kötés, a gerincen és a borító sarkain kopásnyomokkal.
16650.

Modern magyar festőművészek. A modern magyar festészet fejlődése. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp.,(1905), Hornyánszky, 140 p.+10 t.. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötésben, Gottermayer-kötés, a gerincen és a borító sarkain kopásnyomokkal.

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Number of bids:
0
Lichner Magdolna(szerk.): Kozma Lajos, az iparművész (1884-1948). Bp., 1994, Iparművészeti Múzeum. Kiadói papírkötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16651.

Lichner Magdolna(szerk.): Kozma Lajos, az iparművész (1884-1948). Bp., 1994, Iparművészeti Múzeum. Kiadói papírkötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Number of bids:
1
Fecske András: Eigel István. Tassy Klára. Dedikált. Eigel István (1922-2000) festőművész, iparművész, író dedikációjával Sümegi György (1947- ) muzeológus, művészettörténész részére. Bp., 1996. Hollósy Galéria. Kiadói papírborítékban
16652.

Fecske András: Eigel István. Tassy Klára. Dedikált. Eigel István (1922-2000) festőművész, iparművész, író dedikációjával Sümegi György (1947- ) muzeológus, művészettörténész részére. Bp., 1996. Hollósy Galéria. Kiadói papírborítékban

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Dalí: Pater Noster. Bp., é. n., Helikon. Velúrkötésben, jó állapotban. 35x50 cm
16653.

Dalí: Pater Noster. Bp., é. n., Helikon. Velúrkötésben, jó állapotban. 35x50 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment