Maps

Number of items: 62

1928 Budapest székesfőváros térképe. 2. Budapest belterülete, 1: 15000. Bp., M. Kir. Állami Térképészet, vászonra kasírozva, egy levél elvált a vászontól, foltos, kiadói tokban, a másik térkép, és a jegyzék hiányzik, 38x41 cm+Budapest térképe. A hátoldalán utcanévjegyzékkel, kiadó: Rácz Zoltán, Bp., Ujj István-ny., 51x41 cm,
12493.

2 000 HUF
1913 Atlasz a magyar történelem tanításához. Szerk.: Dr. Kogutowicz Károly. Bp.,1913, Magyar Földrajzi Intézet Rt. Kiadói egészvászon-kötés, a füzet teste kijár, a lapszélek foltosak.
12494.

1 000 HUF
XIX. sz. Körösdombró - Dumbrava Dimbu Bancenilor erdélyi település telkeinek kézzel rajzolt térképe pausz papíron 50x40cm
12495.

5 000 HUF
cca 1940 Kis világatlasz, Bp., Corvin, kis füzet, tűzött papírkötésben
12496.

800 HUF
cca 1900 Heves vármegye térképe, tervezte: Gönczy Pál, kiadja: Posner Károly és Fia, 23,5×30,5 cm
12497.

800 HUF
Fenyves világatlasz. Bp.,(1934), Fenyves Áruház, 31 p. Papírkötésben, szakadt, ragasztott borítóval. + GKI Zsebatlasz. Bp., é.n., Geodéziai és Kartográfiai Intézet. Papírkötés, szakadt borítóval, 32 p.
12498.

800 HUF
cca 1850 É-Ny Pest és környékének térképe. Angyalföld, Városliget, Fót. Vásznon. 43x50 cm
12499.

5 000 HUF
cca 1940 Stoits György, Merre menjek? Budapest közlekedési térképe utcanévjegyzékkel, Bp. Dóczi Sándor, 62x48 cm.
12500.

1 600 HUF
cca 1891 Salzburg, 1:75000, k.u.k. militär-geographisches Institut, 47,5×62 cm
12501.

1 400 HUF
1911 A Lechtaler Alpok térképe / 1911 Large map of the Lechtaler Alps 90x70 cm
12502.

2 000 HUF
1904 A Langkofel és a Lella térképe / 1904 Austria large hiking map of Langofel and Lella 50x70 cm
12503.

1 800 HUF
1932 A Zitterthali Alpok nagyméretű térképe / Austria large hiking map of the Zitterthal Alps 75x90 cm
12504.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF