Books: Travelling, Local History

Number of items: 191

Savoyai Lajos Amadé: A Ruvenzori. A keletafrikai nagy tavak hegyóriásának kikutatása és csúcsainak első megmászása. Fordította Dr. Cholnoky Jenőné. 139 képmelléklettel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,(1922), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 1 t.+150+1 p.+42 t. Egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben,szép állapotban.
15000.

8 000 HUF
15001.

5 000 HUF
15002.

4 800 HUF
12,97
14,12
Dr. Siklóssy László: Svábhegy. Bp.,1929, (Athenaeum-ny.), 208 p.+ 1 (kihajtható térkép) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, foltos lapokkal, hiányzó elülső előzéklappal, szakadt térképpel.
15003.

6 000 HUF
15004.

4 000 HUF
15005.

1 000 HUF
A debreceni Aranybika szálló története. Debrecen, 1959, Szabadág Lapnyomda, 154+1 p. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban. Egyetlen kiadás.
15006.

4 800 HUF
12,97
14,12
Végh Gusztáv: Tabán. Pereházy Károly szövegével. Bp., é.n., Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kopottas papír védőborítóval. A művész, Végh Gusztáv (1889-1973) által dedikált.
15007.

2 000 HUF
Zathureczky Gyula: Erdély, amióta másképp hívják. Bp., 1939, Magyar Élet. Kiadói kartonálás
15008.

2 000 HUF
Horváth Elemér - Horváth Mária: Írások Budapestről. Bp., 1940, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Felvágatlan példány.
15009.

2 000 HUF
Horváth Elemér: Horváth Elemér: Történetek az öreg Budáról és Pestről. Bp., 1938, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Felvágatlan példány.
15010.

2 000 HUF
Szilágyi, John: Aqunicum. Officina Hungarica. Bp., 1944, Officina. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
15011.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF