Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 72

16888.

12 000 HUF
32,43
35,29
Alexander von Humboldt: Kosmos. Entwurf einer physischen Weltbeschreibung. I. Bd. Stuttgart és Tübingen, 1845, J. G. Cottascher Verlag, XVI+493 p. Német nyelven. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, és gerinccel, foltos lapokkal.
16889.

Alexander von Humboldt: Kosmos. Entwurf einer physischen Weltbeschreibung. I. Bd. Stuttgart és Tübingen, 1845, J. G. Cotta'scher Verlag, XVI+493 p. Német nyelven. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, és gerinccel, foltos lapokkal.

4 000 HUF
Polikeit Károly: Astronómia. Egyetemes Ismeretek Tára 1. Pozsony-Bp.,(1896),Stampfel Károly, 144 p.+ 1 t. Kiadói kopott egészvászon-kötés, címlaphiánnyal.
16890.

1 600 HUF
16891.

1 200 HUF
Toldt, [Karl] Károly: A tetembontás atlasza. I. kötet.: A. köt. Az emberi test tájékai. B., A csonttan. C.,A szallagtan. D., Az izomtan. A tizenegyedik kiadást átnézte és kiadta: Dr. Hochstetter Ferdinánd. A magyar kiadást sajtó alá rend. Tellyesniczky Kálmán. Tizenegyedik kiadás. Bp.,é.n. (cca 1920),Univeristas, 2+399 p. Részben színes fametszetekkel, és eredeti röntgenképekkel. Átkötött modern egészvászon-kötés, belül szép állapotban.
16892.

5 000 HUF
16893.

6 000 HUF
16894.

1 200 HUF
16895.

2 200 HUF
5,95
6,47
Oleg Polunin: Európa fái és bokrai. Barbara Everard rajzaival. Bp.,1981, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16896.

1 400 HUF
16897.

1 800 HUF
16898.

800 HUF
16899.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF