Books: Law

Number of items: 31

15734.

150 000 HUF
405,41
441,18
Émile de Laveleye: A tulajdon és kezdetleges alapjai. I-II. kötet. Fordította: Dr Bartha Béla. Bevezetéssel ellátta: Dr. Pulszky Ágost. Bp.,1898, MTA, LXXI+404+315+1 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, Müller Gy.-kötés, kis kopásnyomokkal a borítón, tulajdonosi névbélyegzővel, jó állapotban.
15735.

1 600 HUF
15736.

2 000 HUF
Vásárhelyi Gyula: Rendészet. Bp., 1911, Grill, LV+1188 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, 237/238. oldal sérült.
15737.

4 600 HUF
12,43
13,53
Dr. Angyal Pál - Dr. Isaák Gyula: Büntető törvénykönyv I-II. kötet. Bp., 1941, Grill. IV. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, laza fűzéssel.
15738.

3 000 HUF
Fehérváry Jenő: Magyar magánjog kistükre. Bp., 1942, Barkóczy László Könyvkiadóvállalata, (Nagyvárad,Grafika-ny.), XV+618 p. Átkötött félvászon-kötésben, jó állapotban.
15739.

Fehérváry Jenő: Magyar magánjog kistükre. Bp., 1942, Barkóczy László Könyvkiadóvállalata, (Nagyvárad,"Grafika"-ny.), XV+618 p. Átkötött félvászon-kötésben, jó állapotban.

8 000 HUF
Dr. Illés József: Bevezetés a magyar jog történetébe. Források története. Függelékül válogatott forráshelyek gyűjteménye. Bp., 1930, Grill Károly, XX+440 p. Második, bővített és javított kiadás. Átkötött félvászon-kötés, aláhúzásokkal, bejelölésekkel.
15740.

6 000 HUF
15741.

4 200 HUF
11,35
12,35
Dr. Katona Mór: A mai érvényű magyar magánjog vezérfonala. Budapest-Pozsony, 1899, Stampel Károly. Reprint! Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
15742.

1 000 HUF
Dr. Kontor Lajos: A háború utáni konkordátumok. Bp.,1938, Szerzői, (Stephaneum-ny.) Kiadói papírkötés, sérült, kissé hiányos gerinccel.
15743.

1 400 HUF
15744.

2 200 HUF
5,95
6,47
Igazságügyi zsebtörvénytár. Összeállították és jegyzetekkel ellátták: Dr. Térfy Gyula és Dr. Térfy Béla. Bp., 1948, Grill Károly. Hatodik kiadás. Kiadói egészvászon kötés, sérült gerinccel, kijáró szennylappal és címlappal, kissé laza fűzéssel.
15745.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF