Books: Architecture, Art

Number of items: 172

Max Sauerlandt: Michelangelo. Königstein. im Taunus-Leipzog,é.n.,Langewiesche, XVI+96+X+6 p. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16672.

2 000 HUF
Istentisztelet - ecsettel. Mátyás Lajos akvarelljei. 351 dunántúli református templom. [Pápa], 2012, Dunántúli Református Egyházkerület Tudományos Gyűjteményei. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
16673.

3 600 HUF
9,73
10,59
Würtz Ádám által illusztrált könyv: William Shakespeare szonettjei. Fordította.: Szabó Lőrinc. Bp.,1979, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, jó állapotban.
16674.

1 600 HUF
16675.

4 000 HUF
Karl Scheiffler: Bildnisse aus rei Jahrhunderten der alten deutschen und niederländischen Malerei. Königstein. im Taunus-Leipzog,é.n.,Langewiesche, XVI+112+XI+5 p. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16676.

2 000 HUF
16677.

2 200 HUF
5,95
6,47
dr. Bíró Béla: Művészeti alkotások. Bp., 1939 Szent István társ. Félvászon kötésben.
16678.

1 000 HUF
Megyery Ella: Budapesti notesz. Bp., é.n. Dante. 415p. Térkép nélkül
16679.

1 200 HUF
16680.

2 000 HUF
K. Csilléry Klára: A magyar nép bútorai. A magyar népművészet 4. Bp., 1972, Corvina. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
16681.

1 000 HUF
Pierre Székely Péter: Tiltott Istenek. A kőszobrász életfilozófiája. Párizs, 1983-1993. Bp.,1997, Palatinus. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16682.

2 400 HUF
Galavics Géza: Program és műalkotás a 18. század végén. Művészettörténeti füzetek 2. Bp., 1971, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16683.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF