Books: Architecture, Art

Number of items: 172

A művészetek története a legrégebbi időktől a XIX. század végéig. I-III. kötet. Szerk.: Beöthy Zsolt. I. kötet: Ókor. II. kötet: Középkor. III. kötet: Új-kor. Bp.,1906-1912, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), XI+556 p.+ XXIX t.+VIII+614 p.+L+1 t. (Kronólogiai tábla.)+6+450 p.+I-XXXIII+XVIIIa. t. Első kiadás. Színes és fekete-fehér szövegközti rajzokkal, fotókkal, kihajtható melléklettel illusztrált kötetek. Kiadói szecessziós aranyozott, festett egészvászon díszkötésben, a borítón kis kopásnyomokkal, a III. kötetben két lapon (elülső szennylap, előzéklap) gyűrődéssel, jó állapotban.
16648.

30 000 HUF
96,77
109,49
Országos Szépművészeti Múzeum. A régi képtár katalógusa I-II kötet. I. kötet: Szövegrész. II. kötet: Képtáblák. Szerk.: Pigler Andor. Bp.,1954, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 1200 példányban.
16649.

6 000 HUF
19,35
21,90
Lajos Ferenc: Ázsia. Magyar Grafikusok Könyvei IV. Bp.,[1944], Szépmíves Műhely,(Kiss János-ny.), 2 sztl. lev. + 12 t. Kiadói papírkötésben, ex libris-szel. Számozott (450/54.), a szerző által aláírt példány.
16650.

5 000 HUF
16,13
18,25
Nyolcak és aktivisták. Kiállítási katalógus. Szerk.: Éri Gyöngyi. Bp.-Pécs, 1981, Magyar Nemzeti Galéria-Janus Pannonius Múzeum. Fekete-fehér fotókkal. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16651.

2 000 HUF
6,45
7,30
Gombosi György: Beck Ö. Fülöp. Ars Hungarica 15. Bp., 1938, Gergely R. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
16652.

3 000 HUF
9,68
10,95
Benedetto Corce: Esztétika. Elmélet és történet. Fordította: Dr. Kiss Ernő. Bp.,[1915], Rényi Károly,(Nyugat-ny.), XV+494+2 p. Átkötött félvászon-kötés.
16653.

6 000 HUF
19,35
21,90

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

349. Auction:
Payment deadline is 19 July

350. Auction:
From 9 to 18 July
Payment deadline is 2 August
Seeing: From 15 to 18 July

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.