Photo

Number of items: 256

cca 1890 Üchtritz Olga fénnyomatú képe 11x18 cm
12343.

3 000 HUF
Ilku Pál: Czabán Samu (1878-1942) pedagógus, a századforduló után kibontakozó szocialista tanítómozgalom alakja utolsó fényképe. Alatta megjelenés előtti instrukciókkal. 12x18 cm
12344.

1 200 HUF
1898 Dóra Szilárdné Kunz Eugénia (1875-1976), Dr. Kuncz Jenő (1844-1926) ügyvéd, jogfilozófus, szociológus, közgazdász lányának keményhátú fotója, Bp., Koller Károly tanár utódai, 21x11 cm
12345.

1 000 HUF
Procopius Béla (1868-1945) numizmatikus fotója díszmagyarban. Strelisky fotó 1896.
12346.

20 000 HUF
54,05
58,82
Weöres Sándor (1913-1989), Károlyi Amy (1909-2003), más írók társaságában. Wonke Rezső pecséttel jelzett fotója 18x13 cm
12347.

4 000 HUF
1967 Az FTC labdarúgóit köszöntik az ifik. Pobuda Alfréd pecséttel jelzett fotója. 18x13 cm
12348.

1 000 HUF
cca 1992 Antall József miniszterelnök és Osváth György konzervatív politikus, a miniszterelnök személyes tanácsadója nemzetközi találkozón. Eredeti, meg nem jelent fotó 18x13 cm
12349.

cca 1992 Antall József miniszterelnök és O'sváth György konzervatív politikus, a miniszterelnök személyes tanácsadója nemzetközi találkozón. Eredeti, meg nem jelent fotó 18x13 cm

2 000 HUF
Híres személyiségek fotói (Robert Taylor, Deanna Durbin, Joan Crawford, Danielle Darrieux, Simor, Páger, stb.), névjegytartóban, 57 db, 7×4,5 cm
12350.

7 000 HUF
18,92
20,59
Maria Jeritza (1887-1982) cseh operaénekes dedikált fotója kartonlapon / Autograph dedicated by the celebrated Czech soprano singer 24x32 cm
12351.

3 000 HUF
cca 1910-1915 Walter Gyula (1855-1929) püspök portréja, kartonra kasírozott fotó Uher Ödön műterméből, jelzett, foltos, 19×14 cm
12352.

3 000 HUF
1919 Koór Ida (?-?) színésznő (Egy szépasszony négy éjszakája, Der Marquis von Bolibar, stb.), kartonra kasírozott, dedikált fotó, Amster műterméből, 21,5×16,5 cm
12353.

2 000 HUF
1971 Franco Nero és Marilú Tolo az Egy rendőrfelügyelő vallomása az államügyésznek című filmben, sajtófotó, hátulján feliratozva, pecséttel jelzett (Massimo Vergari), 18×24 cm
12354.

1971 Franco Nero és Marilú Tolo az "Egy rendőrfelügyelő vallomása az államügyésznek" című filmben, sajtófotó, hátulján feliratozva, pecséttel jelzett (Massimo Vergari), 18×24 cm

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF