Art-ceramics

Number of items: 50

Hummel/Goebel daloló kisfiú, kézzel festett kerámia, jelzett, restaurált, m: 12 cm
11143.

7 000 HUF
18,92
20,59
Goebel/Hummel sapkás kisfiú, kézzel festett kerámia, jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm
11144.

7 000 HUF
18,92
20,59
Hummel/Goebel kislány kosárral, kézzel festett kerámia, jelzett, restaurált, m: 11 cm
11145.

7 000 HUF
18,92
20,59
Goebel/Hummel kislány locsolókannával, kézzel festett kerámia, jelzett, apró festék kopással, m: 10,5 cm
11146.

7 000 HUF
18,92
20,59
Erotikus mázas kerámia fali dísz. 30 cm
11147.

1 000 HUF
Hummel/Goebel cipész kisfiú, kézzel festett kerámia, jelzett, hibátlan, m: 13 cm
11148.

8 500 HUF
22,97
Gyertyatartós Mikulás figura, kerámia, jelzés nélkül, m: 12 cm
11149.

100 HUF
0,27
0,29
Címeres fajansz mázas korsó, máz alatti repesztéssel, alján kis lepattanással, m: 18,5 cm
11150.

100 HUF
0,27
0,29
Wormser Terra-Sigillata art deco női maszk (Marina), 18×12 cm
11151.

2 200 HUF
5,95
6,47
Goebel kislány virágcsokorral, kézzel festett kerámia, jelzett, apró kopás nyomokkal, m: 8,5 cm
11152.

6 000 HUF
Azonosítatan jelzéssel: Iparművész kerámia. 15 cm
11153.

1 000 HUF
Jelzett iparművész kerámia gyertyatartó pár 24 cm
11154.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF