31037.
342. Closed Online auction
Faleristics: medals, orders, badges
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
~1920-1930. "Buda Lövész Egylet" zománcozott, aranyozott jelvény szalaggal (55x42mm) T:2 kopott zománc