Tétel

Available

Description:

Pestmegye Trianon után. I-II. kötet. Szerk.: Frühwirth Mátyás, Dömjén Miklós. Bp.,1930,"Ladányi Kános "Madách"-Hentschel Henrik-ny.,240+4+2+245-528+4 p. Számos szövegközti képpel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel.

8 000 HUF
26,49 EUR, 30,19 USD

My bid:

0 HUF

Buy:

  Add to cart   Remove

Share:

Facebook Twitter G +

Photo of the item taken by : tánczos_gábor

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.