Books: Travelling, Local History

Number of items: 177

15533.

1 200 HUF
15534.

1 000 HUF
Jirí Hanzelka-Miroslav Zikmund: Afrika I-II. kötet. Pozsony, 1967, Tatran. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15535.

2 200 HUF
5,95
6,47
15536.

1 200 HUF
15537.

800 HUF
15538.

1 600 HUF
15539.

20 000 HUF
54,05
58,82
15540.

6 000 HUF
15541.

3 200 HUF
8,65
9,41
Dr. Mátyás Vilmos: Utazások Erdélyben. Bp., 1976, Panoráma. Kiadói kartonált papírkötésben.
15542.

800 HUF
Szalai György: Kőbánya története. Bp., 1970, Budapest Főváros X. Kerületi Tanács Végrehajtó Bizottsága. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
15543.

1 200 HUF
Dr. Soós Lajos: Kirándulók zsebkönyve. II. Állattani rész. 1. füzet. Útmutató a gerincesek és puhatestűek gyűjtésére, konzerválására és gyűjtemények készítésére. Bp.,1925, Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.
15544.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF