Books: Travelling, Local History

Number of items: 177

15506.

4 000 HUF
12,46
13,70
Stein Aurél: Nagy Sándor nyomában Indiába. Fordította: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n., Franklin-Társulat, 1 t.(címkép)+183 p.+32 t.(fekete-fehér fotók.)+1 t. térkép. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a gerincen kopásnyomokkal, de egyébként jó állapotban.
15507.

4 200 HUF
13,08
14,38
15509.

4 800 HUF
14,95
16,44
Cholnoky Jenő: Afrika. 1. kötet. Bp., é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 4+267 p.+1 t. színes kihajtható térkép. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozat-kötésben, jó állapotban.
15510.

3 000 HUF
9,35
10,27
15511.

2 000 HUF
6,23
6,85
15512.

1 600 HUF
4,98
5,48
Bél Mátyás: Heves megye ismertetése 1730-1735. Fordította és magyarázatokkal ellátta Soós Imre. Eger, 1968. Eger vára barátainak köre. Kiadói papírkötésben.
15513.

2 800 HUF
8,72
9,59
Mihály Ferenc-Szakály Ferenc-Szirányi Péter: A 250 éves Mosonmagyaróvári Gimnázium története. Mosonmagyaróvári Helytörténeti Füzetek VIII. Mosonmagyaróvár, 1989, Hazafias Népfront Mosonmagyaróvári Bizottsága-Mosonmagyaróvári Múzeumbarátok Egyesülete. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15514.

1 200 HUF
3,74
4,11
Mezey István: Az igazi japán. Bp., 1939, Magyar Nippon-Társaság Kiadása. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva.Kiadói foltos félvászon kötés, kopott borítóval, az elülső szennylap hiányzik.
15515.

3 200 HUF
9,97
10,96
Bill Harris: Chicago. A picture memory. New York-Avenel,1994,Crescent Books. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15516.

1 200 HUF
3,74
4,11
Budapest gyógyfürdői és fürdői. Szerk.: Dr. Vitéz András. Magyarország gyógyfürdői. Bp., 1980, Panoráma. Kiadói kartonált papírkötés.
15518.

1 000 HUF
3,12
3,42
Gerald Durrell-Lee Durrell: Durrell a Szovjetunióban. Bp.,1989, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15519.

800 HUF
2,49
2,74

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

356. Auction:
Payment deadline is 1 November

357. Auction:
From 29 October to 7 November
Payment deadline is 15 November
Viewing: From 4 to 7 November

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.