Books: Travelling, Local History

Number of items: 177

15012.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
5 000 HUF
16,56
18,87
  Add to cart
  Remove
15013.

Available
2 000 HUF
6,62
7,55
  Add to cart
  Remove
Szavójai Lajos Amádé: Az Észak csillaga. Az Északi sarkitengeren 1899-1900. II. kötet. Fordította: Dr. Darvai Móric. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n., Franklin. Fekete-fehér fotókkal, térképekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval.
15014.

Szavójai Lajos Amádé: Az "Észak csillaga". Az Északi sarkitengeren 1899-1900. II. kötet. Fordította: Dr. Darvai Móric. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n., Franklin. Fekete-fehér fotókkal, térképekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval.

1 600 HUF
5,30
6,04
Hammer price:
1 600 HUF
15015.

Available
2 200 HUF
7,28
8,30
  Add to cart
  Remove
Korompay György: Veszprém. Városképek-Műemlékek. Bp., 1957, Műszaki. 2., átdolgozott és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
15016.

800 HUF
2,65
3,02
Hammer price:
800 HUF
Gerő László-Sedlmayr János: Pápa.Városképek-Műemlékek. Bp., 1959, Műszaki. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
15017.

800 HUF
2,65
3,02
Hammer price:
800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

341. Auction:
Payment deadline is 22 March

342. Auction:
From 12 March to 21 March
Payment deadline is 5 April
Seeing: From 18 to 21 March

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.