https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Travelling, Local History

Number of items: 177

Auction is over! Item soon called at the auction hall
A 300 éves Soproni Szentbenedekrendi Sz. Asztrik Kat. Gimnázium jubileumi értesítője az 1935/1936. iskolai évről. Közli: Sziklai Jenő. Sopron, 1936, Székely és társa. Kiadói papírkötés, egy-két ceruzás aláhúzással.
15593.

A 300 éves Soproni Szentbenedekrendi Sz. Asztrik Kat. Gimnázium jubileumi értesítője az 1935/1936. iskolai évről. Közli: Sziklai Jenő. Sopron, 1936, Székely és társa. Kiadói papírkötés, egy-két ceruzás aláhúzással.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Ezerszínű Magyarország sorozat 6 kötete: Szombathy Viktor: Az Északi hegyek ölelésében. Varga Domokos: Aranyhomok Lázár István: S középen ott a Velencei-tó...  Csák Gyula: Vadregényes Pusztaság.  Csányi László: Bejártam Tolnát-Baranyát.  Tüskés Tibor: A nyugati kapu. Bp.,1979-1988, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15594.

Ezerszínű Magyarország sorozat 6 kötete: Szombathy Viktor: Az Északi hegyek ölelésében. Varga Domokos: Aranyhomok Lázár István: S középen ott a Velencei-tó... Csák Gyula: Vadregényes Pusztaság. Csányi László: Bejártam Tolnát-Baranyát. Tüskés Tibor: A nyugati kapu. Bp.,1979-1988, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Nagy Sándor: Hajdúhadház története. Debrecen, 1992, Piremon. Két kihajtható térkép-melléklettel, és 3 egészoldalas illusztrációval. Kiadói papírkötés. Reprint.
15595.

Nagy Sándor: Hajdúhadház története. Debrecen, 1992, Piremon. Két kihajtható térkép-melléklettel, és 3 egészoldalas illusztrációval. Kiadói papírkötés. Reprint.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Emlékkönyv a Székely Nemzeti Múzeum ötvenéves jubileumára. Szerk.: Csutak Vilmos. 1-2. köt. hn., 1988, Castor és Pollux. Kísérőfüzettel. Kiadói papírkötés.
15596.

Emlékkönyv a Székely Nemzeti Múzeum ötvenéves jubileumára. Szerk.: Csutak Vilmos. 1-2. köt. hn., 1988, Castor és Pollux. Kísérőfüzettel. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Óbuda évszázadai. Szerk.: Kiss Csongor. Bp.,2005, Better. Harmadik, megújított kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, az elülső szennylapon hiánnyal.
15597.

Óbuda évszázadai. Szerk.: Kiss Csongor. Bp.,2005, Better. Harmadik, megújított kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, az elülső szennylapon hiánnyal.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Rácz Imre: Arló, Borsodszentgyörgy, Járdánháza, Hódoscsépány története egyházi levéltári források tükrében. Miskolc, 1991, Borsodi Nyomda, 427 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
15598.

Rácz Imre: Arló, Borsodszentgyörgy, Járdánháza, Hódoscsépány története egyházi levéltári források tükrében. Miskolc, 1991, Borsodi Nyomda, 427 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Cholnoky Jenő: Amerika. A föld és népei. I. kötet. Bp.,1917, Franklin-Társulat, VI+768 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval.
15599.

Cholnoky Jenő: Amerika. A föld és népei. I. kötet. Bp.,1917, Franklin-Társulat, VI+768 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Bradford Washburn: Vakáció az Alpesekben. A szerző rajzaival. Budapest, é.n., Singer és Wolfner. Illusztrált kiadói kemény kötésben.
15600.

Bradford Washburn: Vakáció az Alpesekben. A szerző rajzaival. Budapest, é.n., Singer és Wolfner. Illusztrált kiadói kemény kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Vivian Fuchs-Edmund Hillary: Az Antarktisz meghódítása. A Brit Nemzetközösség 1955-1958. évi délsarki expedíciója. Bp.,1962, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
15601.

Vivian Fuchs-Edmund Hillary: Az Antarktisz meghódítása. A Brit Nemzetközösség 1955-1958. évi délsarki expedíciója. Bp.,1962, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Tanulmányok Tolna megye történetéből VI. Szerk.: K. Balog János. Szekszárd, 1974, Tolna megyei Tanács Levéltára. Kiadói nylon-kötésben. Megjelent 2000 példányban.
15602.

Tanulmányok Tolna megye történetéből VI. Szerk.: K. Balog János. Szekszárd, 1974, Tolna megyei Tanács Levéltára. Kiadói nylon-kötésben. Megjelent 2000 példányban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Báránd története és néprajza. Szerk.: Balassa Iván. Báránd, 1985, Új Élet Mgtsz. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírkötés.
15603.

Báránd története és néprajza. Szerk.: Balassa Iván. Báránd, 1985, Új Élet Mgtsz. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Cholnoky Jenő, Germanus Gyula et alii: A Föld felfedezői és meghódítói I-V. kötet. I. kötet: Európa, KisÁzsia, Belső- és Kelet-Ázsia. II. Észak- és Dél-Afrika. III. India, Ausztrália és Oceánia. IV.: Észak, Közép, és Dél-Amerika. V. kötet: Északi és Déli-sark. Bp, 1938. Révai. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötésben, a II-IV. kötetek gerince sérült, a kötéstáblák belsején sérülés, folt, magánkönyvtári pecséttel.
15604.

Cholnoky Jenő, Germanus Gyula et alii: A Föld felfedezői és meghódítói I-V. kötet. I. kötet: Európa, KisÁzsia, Belső- és Kelet-Ázsia. II. Észak- és Dél-Afrika. III. India, Ausztrália és Oceánia. IV.: Észak, Közép, és Dél-Amerika. V. kötet: Északi és Déli-sark. Bp, 1938. Révai. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötésben, a II-IV. kötetek gerince sérült, a kötéstáblák belsején sérülés, folt, magánkönyvtári pecséttel.

 
The item is not available
Starting price:
19 000 HUF
51,35
EUR
,
55,88
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment