Books: Travelling, Local History

Number of items: 177

15506.

4 000 HUF
12,86
14,39
Stein Aurél: Nagy Sándor nyomában Indiába. Fordította: Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n., Franklin-Társulat, 1 t.(címkép)+183 p.+32 t.(fekete-fehér fotók.)+1 t. térkép. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a gerincen kopásnyomokkal, de egyébként jó állapotban.
15507.

4 200 HUF
13,50
15,11
15509.

4 800 HUF
15,43
17,27
Cholnoky Jenő: Afrika. 1. kötet. Bp., é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 4+267 p.+1 t. színes kihajtható térkép. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozat-kötésben, jó állapotban.
15510.

3 000 HUF
9,65
10,79
15511.

2 000 HUF
6,43
7,19
15512.

1 600 HUF
5,14
5,76

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

345. Auction:
Payment deadline is 24 May

346. Auction:
From 14 May to 23 May
Payment deadline is 7 June
Seeing: From 20 to 23 May

31. Mayor auction
Seeing: From 29 April to 11 May

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.