Books: Travelling, Local History

Number of items: 177

15000.

8 000 HUF
25,81
29,20
15001.

11 000 HUF
35,48
40,15
Göde Jenő: A magyar főváros. Budapest székes-főváros és környékének közlekedési és idegenforgalmi útmutatója. Kiadja: Vásárhelyi Ferenc. Bp., 1904, Károlyi György Kő- és Könyvnyomdája, XII p.+2 sztl. lev.+120 p.+ 19 sztl. Rengeteg korabeli reklámmal. Szövegközti fekete-fehér fotókkal. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, Dörner és Heimberg-kötés, térkép nélkül. Ritka!
15002.

2 000 HUF
6,45
7,30
Vécs Ottó: Esztergom tragédiája. Tizenkétéves klikk-politika és városgazdálkodás. A prímási városból jeleneti tudósítónk. A város prominens polgárainak portréival illusztrálva. Esztergom, 1931, Szerzői kiadás,(Laiszky János Könyvnyomda), 63+1 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
15003.

3 000 HUF
9,68
10,95
Dr. Jokovic Rokus: Cirkvenica. Téli üdülőhely és tengeri fürdő az Adrián. Zágráb, é.n., Mosinger. Kiadói gerincnél szakadt papírkötés, kihajtható képmelléklettel, kissé kopottas állapotban.
15004.

2 000 HUF
6,45
7,30
13
Velencei tó és a velencei hegység kalauza. Szerk.: Polgárdy Géza. Előszót írta: Dr. Zsembery Gyula. Iser József rajzaival. Magyarországi Útikalandok 2. Bp.,1938,Élet, 56 p.+1 t.(fekete-fehér fotó.)+1 t.(kihajtható térkép.) Szövegközti rajzokkal. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval, a térkép foltos.
15005.

3 000 HUF
9,68
10,95

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

347. Auction:
Payment deadline is 21 June

348. Auction:
From 11 to 20 June
Payment deadline is 5 July
Seeing: From 17 to 20 June

31. Mayor auction
Payment deadline: 1 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.