Books: Technics

Number of items: 20

T. B. Ray: Repülők. A levegő hősei. Átdolgozta: Tábori Pál. Bp.,[1931],Singer és Wolfner, 248 p.+16 t.(fekete-fehér fotók.)+ 1 t. (kihajtható térkép.) Későbbi átkötött félvászon-kötés, jó állapotban.
17270.

3 000 HUF
17271.

4 800 HUF
12,97
14,12
Rejtő Sándor: Az elméleti mechanikai technológia alapelvei és a szálasanyagok technológiája IV. kötet: A textilipari technológia. Bp.,1923, Németh József Technikai Könyvkereskedése. Második kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
17272.

1 000 HUF
17273.

1 600 HUF
17274.

1 800 HUF
17275.

3 000 HUF
Sugár Gusztáv: A néprádiótól a műholdas televízióig. Bp., é. n., Ajtósi Dürer Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
17276.

900 HUF
2,43
2,65
3 db Harc a levegőért - Bánhidy Antal: Pilóta lettem + Magyar Sándor: Álmodni mertünk + Valentino Tocci: Légi párbaj. Bp., Révai. Kiadói kissé kifakult egészvászon kötés, egyébként jó állapotban.
17277.

3 db "Harc a levegőért" - Bánhidy Antal: Pilóta lettem + Magyar Sándor: Álmodni mertünk + Valentino Tocci: Légi párbaj. Bp., Révai. Kiadói kissé kifakult egészvászon kötés, egyébként jó állapotban.

1 600 HUF
Bödők Zsigmond: Magyar feltalálók a hírközlés történetében. Dunaszerdahely, 2006, Nap Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
17278.

1 200 HUF
17279.

1 200 HUF
Karlovitz Kristóf-Lovász Károly-Tamás György: Autórevű. Bp., 1986, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés.
17280.

2 000 HUF
17281.

2 200 HUF
5,95
6,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF