Books: Technics

Number of items: 20

T. B. Ray: Repülők. A levegő hősei. Átdolgozta: Tábori Pál. Bp.,[1931],Singer és Wolfner, 248 p.+16 t.(fekete-fehér fotók.)+ 1 t. (kihajtható térkép.) Későbbi átkötött félvászon-kötés, jó állapotban.
17270.

3 000 HUF
9,65
10,79
17271.

4 800 HUF
15,43
17,27
Rejtő Sándor: Az elméleti mechanikai technológia alapelvei és a szálasanyagok technológiája IV. kötet: A textilipari technológia. Bp.,1923, Németh József Technikai Könyvkereskedése. Második kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
17272.

1 000 HUF
3,22
3,60
17273.

1 600 HUF
5,14
5,76
17274.

1 800 HUF
5,79
6,47
17275.

3 000 HUF
9,65
10,79

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

345. Auction:
Payment deadline is 24 May

346. Auction:
From 14 May to 23 May
Payment deadline is 7 June
Seeing: From 20 to 23 May

31. Mayor auction
Seeing: From 29 April to 11 May

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.