Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 74

Magyar Athlétikai Club Evezős Szakosztályának jelentése az 1925. évről. Bp.,1926, Engel S. Zsigmond-ny., 49+7 p. Fekete-fehér egészoldalas és szövegközti fotókkal. Kiadói papírkötésben, a gerincen sérüléssel. Benne tagnévsorral, tisztikarral, érdekes fotókkal.
15665.

3 000 HUF
9,93
11,32
Hammer price:
4 400 HUF
Farkas Mihály, dr. - A Bridge elméletben és gyakorlatban. (Bp.), 1931. Athenaeum. 200 p. Kiadói egészvászon kötésben.
15666.

3 000 HUF
9,93
11,32
Hammer price:
3 000 HUF
Sombardier, Pascal: Francia Alpok. Nem csak hegymászóknak. 2001, Gulliver. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15667.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
6 000 HUF
19,87
22,64
  Add to cart
  Remove
Sombardier, Pascal: Dolomitok. Nem csak hegymászóknak. 2001, Gulliver. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15668.

Available
6 000 HUF
19,87
22,64
  Add to cart
  Remove
Endrei Judit: Kemény üzenetek. beszélgetések Kemény Dénessel, a magyar vízilabda válogatott szövetségi kapitányával. 2011, Endrei Könyvek Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15669.

Available
3 000 HUF
9,93
11,32
  Add to cart
  Remove
Selva Raja Yesudian: Sport és jóga. Ősi hindu testgyakorlatok és lélekzésszabályozás európaiak számára. Fordította: Dr. Balogh Barna. Bp., é.n.[1942 után],Stádium, 179 p. + 8 tábla. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, szakadt gerinccel, aláhúzásokkal, bejelölésekkel, egy kijáró táblával.
15670.

Available
4 600 HUF
15,23
17,36
  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

341. Auction:
Payment deadline is 22 March

342. Auction:
From 12 March to 21 March
Payment deadline is 5 April
Seeing: From 18 to 21 March

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.