Books: Social sciences

Number of items: 43

Paládi-Kovács Attila: Néprajzi kutatás Magyarországon az 1970-80-as években. Felmérések, vélemények, dokumentumok. Dokumentatio Etnographica 14. Bp., 1990, MTA Néprajzi Kutatócsoport. Kiadói papírkötés.
17239.

1 000 HUF
Fél Edit: Magyar népi vászonhímzések. Magyar népművészet 8. Bp.,1976, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, intézményi bélyegzővel.
17240.

800 HUF
Gáborján Alice: Magyar népviseletek. Magyar Népművészet 3. Bp.,1969, Corvina. Fekete-fehér és színes fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés, hullámos lapokkal, néhány lapszélen kisebb sérülésekkel.
17241.

800 HUF
17242.

800 HUF
Dr. Noszlopi László: Jellemlátás és jellemigézés. Szent István Könyvek 118-19. Bp.,1935, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés.
17243.

1 400 HUF
Kelemen Béla: Német-magyar, és magyar-német kézi szótár I-II. rész. Bp., 1929, Athenaeum. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval, az I. kötet gerince sérült, részben elvált.
17244.

1 000 HUF
Katona Imre: Utak a néprajzhoz - a néprajz útjai. Alapozó tanulmányok a népről és néprajzról. Bp.,1992, Guzsalyas Kiadó. Kiadói papírkötés.
17245.

800 HUF
17246.

800 HUF
Földes Béla: A socialimsus II. kötet. Bp.,1910, MTA, (Hornyánszky V.), 517+2 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
17247.

1 000 HUF
17248.

1 600 HUF
17249.

3 600 HUF
9,73
10,59
17250.

2 200 HUF
5,95
6,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF