3 600 HUF
15
Tersánszky J. Jenő 4 műve, első kiadások: Kakuk Marci a zendülők közt. Bp.,(1934),Nyugat. Első kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés. Az én fiam! Bp.,(1940),Athenaeum. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, ex libris-szel. Annuska. Bp.,(1941),Nyugat. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, ex libris-szel. "Vadregény." Bp., (1943), Kir. M. Egyetemi Nyomda. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, ex libris-szel.