Number of items: 297

Bolgár György: A New York Times sztori. Bp.,é.n.,Fortuna. Kiadói papírkötés, jó állapotban.  A szerző, Bolgár György (1946-) újságíró, író dedikációjával.
17505.

1 200 HUF
Géczi János: Tiltott ábrázolások könyve. Bp., 2001, Ister. DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17506.

2 000 HUF
17507.

24 000 HUF
64,86
70,59
17508.

24 000 HUF
64,86
70,59
Radó Sándor: Tessék nevetni! Egy komikus naplója. Kispest,[1942], Faragó Imre-ny., 94 p. Szerzői kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, a könyvtest szétvált és elvált a borítótól. Első kiadás. A szerző által aláírt. + Zsolt Béla: Polgári házasság. Bp.,é.n., Pantheon. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, kijáró lapokkal.
17509.

1 000 HUF
May Károly: A sivatag úrnője. Fordította: Lándor Tivadar. Bp.,é.n.,Athenaeum. Kiadói kopott félvászon-kötés, két lap kijár.
17510.

2 000 HUF
Arcübasew: Szanin. Teljes kiadás. Bp., 1918, Rozsnyai Károly Kiadása. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval.   Mihail Petrovics Arcübasev (1878-1927) orosz író, a forradalom elől Lengyelországba menekült. Legismertebb műve a Szanin, amelynek pornográf, szadista részei miatt a könyv a maga korában botrányt okozott.
17511.

1 000 HUF
Verne Gyula: Kéraban, a vasfejű. (Két kötet egyben.) Fordították: György Aladár és Illésy Piroska. Bp., é.n, Franklin. Kiadói kopott félvászon-kötés.
17512.

1 200 HUF
Dickens: Twist Olivér. Fordította: Gondol Dániel. Klasszikus Regénytár. Bp.,1913, Révai. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, enyhén dohos.   Dr. Ravasz László (1882-1975) református lelkész, a Dunamelléki református egyházkerület püspöke (1921-1948) névbejegyzésével és ex libris-szével.
17513.

1 200 HUF
Krúdy Gyula: Mákvirágok kertje. Bp.,1914, Franklin. Első kiadás. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban, sérült borítóval, és gerinccel.
17514.

1 600 HUF
Krúdy Gyula: Az első Habsburg. Bp.,f1931],Franklin. Első kiadás .Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
17515.

1 200 HUF
Czigány György: Ki nyer ma? Játék és muzsika 25 éven át. Bp., Magyar Rádió, készült 700 példányban. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
17516.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF